Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni, hogy lett egy gyönyörű és okos barátnőm?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Már több, mint fél éve van egy barátnőm, kb 4 hónapja jött rám egy ilyen "önbizalmatlansági roham", többé-kevésbé tart még mindig és már elkezdtem ilyeneket képzelni, hogy biztos csak alacsonyan volt nála a szint és bárkivel összejött volna aki egy kis érdeklődést meg törődést mutat az irányába(pedig ez nem így van mert már a kapcsolat elején elmondta, hogy voltak nála bizonyos kriteriumok és elmondta, hogy mit szeret bennem és azt is, hogy az exénél(aki egyebkent normalisnak, jokepunek tűnt) már csak feljebb rakta a lécet.

Annyi csalódáson mentem keresztül, sokan visszautasítottak és sosem voltam az a nagy nőcsábász, és most célba értem egy ennyire tökéletes nőnél(jó azért vannak drámáink, veszekedéseink nagyritkán de azokat megoldjuk jó kommunikációval)

Mit tehetnék, hogy érezzem, hogy én őt megérdemeltem és nem azért jött össze mert alacsonyan volt nála a szint, mit tegyek, hogy a korábbi csalódásaim ne rontsák az énképemet?

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jún. 20. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Történnek csodák.
2022. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, pszichoterapeuta, pszichiáter, választhatsz.
2022. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"23 éves vagyok" "Annyi csalódáson mentem keresztül"

Nem kell mártírt játszani, fiatal vagy, mindenkit visszautasítanak párszor.


Mit tehetnél?

Önismeret! Vedd észre, mik az értékeid és mi az amit nyújtani tudsz. Hogyha bizonytalan vagy, beszélgess erről barátaiddal, barátnőddel, hogy mit gondolnak pozitív tulajdonságnak.


Hogyha nem segít, érdemes szakembert keresned, mert valószínűleg nem tudod a régebbi sérelmeid feldolgozni.

2022. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem egy önbizalomhiányos ember, sőt, inkább nevezném vagánynak, nincs az a helyzet, amiben ne találná fel magát; azonban hiába vagyunk együtt 7 éve, minden nap tesz valami olyan megjegyzést, hogy "szerencsém van, hogy velem vagy", "annyira szép vagy, nem tudom, mit eszel rajtam!", "a világ legszerencsésebb embere vagyok, hogy te vagy a párom!".
2022. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bízz önmagadban, tehát fölöslegesen, indok nélkül ne fantáziázz.
2022. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!