Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anorexiás a barátnőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anorexiás a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhagyni semmiképp.. egy gyönyörű egészséges lányról van szó (külsőleg),néhol kicsit csontos de én ezt szeretem,hosszú szőke haja van szép bőre ezért én azt hittem csak genetika a vekonysag.

Igaz náluk mindenki vékony de a többiek mindent esznek ő meg szinte semmit.

Mindig a feherje shaket issza napi 1-2x...

Hogy segítsek neki?

Nem látja magát kövérnek de még akar fogyni..(170 cm/48-50 kg)

Nincs rajta háj nem lenne miből.

Nem tudom elvinni sehova kajálni,nem tudok neki főzni...

Ha megszokott a salátan kívül 5 dolgot akkor hazudok..

Mindig tömöm a szájába a kajákat de kiköpi..

A gyümölcsöt is mert hogy "abba gyümölcs cukor van"..

A szülei tudjak de ha szóvá teszik akkor még feherjet se iszik..

Kérdeztem szakértőt és azt mondta biztos vékonyak a körmei,hullik a haja stb...Pedig nem!!!

Az igaz hogy sokszor szedul és erőtlen de olyankor is csak iszik rá vizet...

6 hete ismerem!

28 férfi



2017. ápr. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg a bizalmába férkőzni (sokkal jobban) és beszèlgess vele erről....nem lesz egyszerű!!

Orvos kène utána...

2017. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem látja magát kövérnek, akkor arról kérdezd, hogy van e azzal célja, hogy még fogyjon pl modell akar lenni vagy ilyesmi vagy csak az zavarná, ha zsírt látna magán. Ha a zsír a problémája, akkor egyen valamivel többet és sportoljon amit szeret. Ha erre nem hajlandó, aķkor viszont multivitamint valamilyet mindenképp szedjen, máskúlönben rámegy az egészsége elég hamar. Ha semmire nem hajlandó, akkor inkább hagyd ott. Nincs értelme annak, hogy emberek sorvadjanak el a szemed láttára. Ha van családod, akkor emberi számítás szerint látsz még ilyet eleget. Bocs, ha nyers vagyok, de ez nem móka, tönkre mehetsz te is.

30/f

2017. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvosi eset.
2017. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Fogadd el így!

Neked ez az alkat tetszik, ezt pedig csak így lehet elérni. Vagy gondoltad, hogy a modellek csülökpörköltet esznek és csak genetika miatt olyan vékonyak?


Veled sincs minden rendben, ha tömni akarod. Csak azért, mert te jókat akarsz enni. Ez önző.

Aztán ha sikeresen felhízlaltad, akkor otthagyod, mert már nem tetszik.

Esetleg fogyjon le. De úgy ám, hogy közben veled zabál, mert az olyan romantikus.

2017. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hagyd el... NEM - ÉRI - MEG tönkretenni magad egy beteg ember miatt!


Amíg nem kerül jó! pszichológushoz, vagy orvoshoz, ugyanúgy anorex marad, aztán egy depressziós, idegbeteg libává változik a folyamatos kajahiány miatt.

Ja, és idővel már menni sem lesz ereje, se semmi.


Felejtsd el, tapasztaatból mondom, nem kell neked a vele járó stressz és felesleges bűntudat, hogy nem gyógyul - mert te hiába akarsz bármit is, amíg ő fejben beteg, nem fog hízni, vagy majd bulimiássá is válik.

2017. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keressen egy pszichológust. Te már kevés vagy ehhez, ez már tényleg orvosi eset. 170 cm-hez 60-65 kg az idális.-Ezt még az orvosom mondta.
2017. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Na jó, azért olyan kövérnek se kell lenni. 65kg? :O
2017. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vége lett! :/
2017. ápr. 16. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakítottatok?
2017. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!