Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz ha ra irok egy fiura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha ra irok egy fiura akivel beszeltem tobb mint egy honapig, de mar nem ,hogy talalkozni szeretnek vele most azonnal?

Figyelt kérdés

Ennyit irnek


"Szia, rossz erzes hogy mar nem beszelunk talan en rontottam el. Valamiert nem mesz ki a fejembol..nem birtan ki hogy ne irjak. Megigerted nekem amikor még beszeltunk hogy fogunk talalkozni, talalkozhatnank most?"


Mit fog valaszolni vajon?

Egy nagyon normalis, joravalo ferfi. De akkor is felek.

Nem birom tovabb, banom hogy igy alakult en vagyok a hibas es most vagy soha. Arra gondoltam setalnank vagy ilyesmi. 10 ora fele.


2022. jún. 21. 20:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem irtam még

De kene

2022. jún. 22. 21:38
 22/25 anonim ***** válasza:
Minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz. Nincs sok vesztenivalód, legfeljebb elutasít, vagy nem reagál, akkor eleinte egy kicsit szar lesz, de utána legalább le tudod zárni magadban a dolgot. Ha meg igent mond arra, hogy folytassátok a beszélgetést, abból akármi lehet.
2022. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ha nemet mond még remenyem sem lesz, ezert felek. Amig nem irok neki van.
2022. jún. 22. 21:45
 24/25 anonim ***** válasza:
Persze, de megéri így szenvedni? És ha nemet mond, akkor tovább tudsz lépni, és találhatsz másvalakit.
2022. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nalam ez nem igy megy hogy ha o nemet mond talalok mast, elfogadom a donteset de nem fogok utana sem ismerkedni senkivel. De fogok neki irni amugy, csak nem tudom mire varok
2022. jún. 22. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!