Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz ha ra irok egy fiura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha ra irok egy fiura akivel beszeltem tobb mint egy honapig, de mar nem ,hogy talalkozni szeretnek vele most azonnal?

Figyelt kérdés

Ennyit irnek


"Szia, rossz erzes hogy mar nem beszelunk talan en rontottam el. Valamiert nem mesz ki a fejembol..nem birtan ki hogy ne irjak. Megigerted nekem amikor még beszeltunk hogy fogunk talalkozni, talalkozhatnank most?"


Mit fog valaszolni vajon?

Egy nagyon normalis, joravalo ferfi. De akkor is felek.

Nem birom tovabb, banom hogy igy alakult en vagyok a hibas es most vagy soha. Arra gondoltam setalnank vagy ilyesmi. 10 ora fele.


2022. jún. 21. 20:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Bőven elég, ha megpróbálsz vele beszélni, lazán, röviden ráírni. A fenti szöveg szánalmas ne haragudj, és ez normális lelkületű férfinek nem fog imponálni. Ha vevő a beszélgetésre, akkor terelheted talira a dolgot, de ha nem, akkor ne alázkodj meg így, mert azzal se leszel előrébb, sőt.
2022. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen írj neki, hogy tudod, hogy hibáztál, de kérsz még egy esélyt, szeretnéd vele megbeszélni a dolgokat. Ha akar még veled beszélni, erre is reagálni fog.
2022. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Sikerült bátorságot gyűjteni írni neki? Ne aggódj, ha nem írsz neki sosem tudod meg mi lett volna ha... Lehet, hogy túlvan már rjtad, de míg te nem tudod, addig te nem leszel rajta.
2022. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem sokara irok neki
2022. jún. 21. 22:29
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a most azonnali találkozást nehogy leírd. ELég ijesztően hangzik.
2022. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy te szerelmes vagy bele, es ezzel zaklattad, mig o nem, es jobbnak latta lezarni veled?
2022. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem, semmi szerelemmel kapcsolatos dolgot nem irtam neki.
2022. jún. 22. 00:02
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem írtad, de az vagy?
2022. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem
2022. jún. 22. 11:49
 20/25 anonim ***** válasza:
Kérdező mit írtál végül neki? Válaszolt?
2022. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!