Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz ha ra irok egy fiura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha ra irok egy fiura akivel beszeltem tobb mint egy honapig, de mar nem ,hogy talalkozni szeretnek vele most azonnal?

Figyelt kérdés

Ennyit irnek


"Szia, rossz erzes hogy mar nem beszelunk talan en rontottam el. Valamiert nem mesz ki a fejembol..nem birtan ki hogy ne irjak. Megigerted nekem amikor még beszeltunk hogy fogunk talalkozni, talalkozhatnank most?"


Mit fog valaszolni vajon?

Egy nagyon normalis, joravalo ferfi. De akkor is felek.

Nem birom tovabb, banom hogy igy alakult en vagyok a hibas es most vagy soha. Arra gondoltam setalnank vagy ilyesmi. 10 ora fele.


2022. jún. 21. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Ird meg
Ne ird meg
Csak kezdemenyezd ujra a beszelgetest elobb
17 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
2 honapja nem beszelunk mar. Nem birom tovabb
2022. jún. 21. 21:00
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon gáz! Miért nem beszéltek 2 hónapja?
2022. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Miert lenne gaz? Kifejtened?
2022. jún. 21. 21:21
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszéltek, illetve mit gondolsz, mit rontottál el?

Szerintem írhatsz neki, de ez a szöveg nagyon kétségbeesettnek tűnik, mintha könyörögnél. Próbáld picit lazábbra venni.

2022. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Mit irjak?

Ketsegbe vagyok esve, nem tudok normalisan gondolkodni barataim nincsenek nem tudom mit tegyek de nagyon rossz

2022. jún. 21. 21:26
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
2 hónapja? khm...
2022. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Miattam nem beszelunk en rontottam el mindent, mindig azt ereztem nem akar velem beszelni nibcs onbizalmam es o tul jo...szova is tettem, mikozben mindig o keresett engem. Aztan csak fujtam fujtam, nem keresett mar , tudom hogy emiatt. Utana en még kerestem parszor, mondta hogy akar velem beszelni csak hagyjam abba azokat a dolgokat. Nem tudtam abba hagyni. Utana mar se en se o nem kerestuk egymast. Pedig egy hullamhosszon voltunk amikor még normalis voltam es nagyon faj
2022. jún. 21. 21:29
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Pl valami ilyesmit:

"Szia, hogy vagy? Rég nem hallottam felőled. Beszéltük, hogy majd találkozhatnánk, ezen a héten ráérek ha gondolod."


Vagy valami ilyesmit. De ha csak újra felveszed vele a kapcsolatot az is jó, aztán majd meglátod, hogy mennyire közvetlen. Viszont tényleg jó lenne tudni, hogy miért nem beszéltek, ez fontos részlet lehet.

2022. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
hát ne haragudj, szerintem már kiábrándult belőled.
2022. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki valami egyszerűt. Ne érezze rajtad, hogy kétsébeesett vagy.
2022. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!