Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kapcsolatmélyítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatmélyítő dolgokat csináltok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: társasjáték, kérdezz-felelek, közös gamelés,stb.

2022. jún. 14. 09:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Ezek nem kapcsolatmélyíto dolgok.


A kapcsolatmélyítő dolgok pl az összetartás, egymás felvállalása, 3.betolakodó kiközösítése, titkaitok vannak amiket nem adtok ki senkinek, egymásra építetek, egy köteléket alakítotok ki egymás közt stb

2022. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem ilyenre gondolok. Közös tevékenységekre jelenleg.

Amúgy is, a kérdezz felelek lehet abból a szempontból is kapcsolatmélyítő, ha olyan a kérdés.

2022. jún. 14. 09:44
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Az nem kapcsolat, amiben játszani kell, hogy megismerd a másikat.
2022. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Miért kell kioktatni? Simán közös tevékenységekhez ötleteket szeretnék kérni. De inkább olyanokat, amik a kapcsolatra mélyítő hatással vannak.

Például egy kooperatív játék vagy ilyesmi.

2022. jún. 14. 09:47
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen olyan program, amiben össze kell dolgoznotok. Pl. szabadulószobák, városi nyomozós játékok, esetleg kooperatív társasok.
2022. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Wow, a nyomozós játék jó ötlet :)
2022. jún. 14. 09:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak párkapcsolatról szóló kártyák, ha már mindenképpen valamilyen játékra gondoltál (kérdezz-felelek). Több cégnek van hasonló terméke. Pl:


[link]


[link]

2022. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi :D Én is dobok ide majd valamit, amit múltkor találtam, hátha kell valakinek.
2022. jún. 14. 10:00
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A szabadulószoba szerintem is jó ötlet.


Én személy szerint az ilyen kérdezz-feleleket csak módjával szeretem. Van, hogy jólesik, de fáradtabb pillanatomban nem vágyom ilyesmire, inkább kötetlen beszélgetésre.

2022. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem is változó. Leírom, mi hogy csináljuk a kérdezz feleleket, hátha megtetszik a szabály.

Múltkor kerestem neten ilyen párterápiás kérdéseket, és írtam sok szexuális állítást is. Pl "csókold meg a nyakam"

Kivágtam a kérdéseket és az állításokat, és felváltva húztunk belőlük. Szerintem izgi volt nem tudni, hogy épp felelni kell valamire vagy csinálni valamit :)

2022. jún. 14. 10:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!