Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az ismerkedés során kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ismerkedés során kiderül hogy az egyik fél már szerelmes, de abszolut nem mutatja ki, akkor lehet hogy nem is az?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Oszt akkor hogy derül ki?
2022. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet titkolni, egy idő mulva úgyis kibukik ha szerelmes.
2022. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1es, mert elmondta
2022. máj. 28. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd abba a kattogást meg engedd el a paranoid gondolatokat, és hidd el, amit mond a másik.


Igen, biztos szerethető vagy, fogadd el.

2022. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem abban nem vagyok biztos hogy szerethető vagyok e. Hanem hogy a másik fél neme tévesen gondolja azt hogy szerelmes.
2022. máj. 28. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki különbözik és máshogy nyilvánulnak meg az érzelmei. Én például, nem a legjobb módszer tudom, de ez van. Ismerkedés elején passszívabb vagyok , hogy a másikat előszőr ki tudjam ismerni. És mikor már alakult ki felé egyfajta bizalom, tudok csak megnyílni, hogy ő is valóban megismerhessen. De így az első fázisban mindig vannak problémáim, mert oké, hogy szándékosan rejtem el az érzéseim, de néha csak az ellenkezőjét akarom. De ez van, ha az eszemet sorolom a szívem elé.
2022. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!