Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Külföldi több mint 1 hónapja beszélünk. 1 hét múlva találkozunk.

Szoktunk képeket cserélni (nem intim), és hát azt mondja tetszem neki,le is menti a képeket,hívásozni.

Ha felkel reggel mindig ír, hogy aludjak jól stb. Általában mindig kezdeményez, hogy vagy? Ilyesmik.

Jól eltudunk beszélni,szórakozni, együtt játszunk.

Azt mondja alig várja a találkozót, számolja a napokat, tervezi mit csinálhatnánk. Azt mondta hogy megölelne szivesen, sokkal boldogabbbnak érzk magát amióta velem beszél, szeret rám gondolni.

Minden dolgot megjegyez rólam, boldoggá akar tenni ha szomorú vagyok,bókol pl szép, okos vagyok.

Elég sokszor írja hogy kedvellek/nagyon kedvellek,csodálatos vagy de többet nem mond. De egyébként nem nyomulós ezek pár hét történései.

30 éves, exeiről nem beszél csak nagyon keveset, mostanában kezd megnyílni érzelmileg.


Szóval mit gondoltok?

lehet valaki szerelmes úgy hogy soha nem látta élőben?



2021. aug. 4. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tali előtt nem lehet szerelmesnek lenni, max vonzódik hozzád.
2021. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

nem

és legyen gyanús az egész

alapból nem szolgáltattam volna ki így magam egy vadidegennek, akit az életben nem láttam

érhetnek majd nagy meglepik, rossz értelemben

2021. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a kiszolgáltatott jelzőt, csak ismerkedünk. Még jó hogy nem vagy az én helyemben. :)
2021. aug. 4. 14:33
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
decukiiii !!! igen az ♥♥♥♥♥
2021. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

uh, szval még nem is érted, hát... nem adjuk ki magunkat, az adatainkat, a fotóinkat, és a legbensőbb érzéseinket egy vadidegennek.

bajok vannak a fejekben...

2021. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
4 ilyen kétbites agyú ember tud csak ennek örülni, aki képtelen átlátni ennek a veszélyeit és fonák voltát...
2021. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szerelmes lenne, max idealizál. Bár nem tudom te hány éves vagy, ha arra gondolsz, hogy ennyitől szerelmes, főleg, hogy élőben nem is láttátok egymást.
2021. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is idealizál. Én tinikoromban éreztem úgy, hogy szerelmes vagyok valaki, egy online játékban ismerkedtünk meg. Személyes találkozón is megvolt részemről a kémia, vagyis vonzódtam hozzá akkor is, de ma már tudom, hogy túlzás volt szerelmesnek hívni magam. Amiről írsz, inkább csak egy ugródeszka a szerelem felé, de még nem az.
2021. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem is csak valami vonzalom, idealizált dolgot lehet. Ha találkozunk majd kiderül mi lesz.


Bizalmatlanoknak pedig szerintem nincs semmi rossz ha egy külföldivel ismerkedünk, nem adjuk ki a legbelsőbb érzéseinket, és szerintem az evidena hogy lássuk egymást képen ismerkedésnél.


Nővérem is egy külföldi sráccal van együtt 4 éve akit a neten ismert meg, persze benne van a pakliban hogy történik valami rossz, de belföldön sem így lenne?

2021. aug. 4. 16:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Belföldön azért kevésbé, mert itt magabiztosabban mozogsz (ő pedig itt idegen) kevésbé vagy kiszolgáltatva.

Megkérdezhetem, hogy milyen nemzetiségű az illető?

Mai mozi ajánlatunk:)

[link]

2021. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!