Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A srác haverom lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác haverom lehet, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom már évek óta, én szingli vagyok, neki van két lánya és egy kisfia, meg persze neje.


Feltűnt, hogy mostanában mennyire lelkes velem kapcsolatban, ha ráírok tök hétköznapi dologgal kapcsoltban, küld egy rakat szmájlit, mondván mennyire örül.


Ezen jókat kacarászok, örülök, hogy örül, de értitek,most annak nem hiszem, hogy különösebben kell örülni, ha olyanokat mondok neki, hogy ma délután aludtam egy órát vagy elolvastam egy könyvet...


Aztán mondja, hogy beszéljünk szóban is, mert "nagyon boldoggá tenném" és "bármikor ráér".



2021. aug. 1. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Bármi lehet, de a helyedben nem 3 gyerekes apákkal kezdenék. Nagyon megbánnád.
2021. aug. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerinted én gondolok rá másképp, mint haver? Neeeeeeeem!!

Azért mondom, hogy vicces és furi az egész. Nekem ő soha nem jött be mint pasi. Képtelen lennék romantikus érzéseket táplálni iránta.

2021. aug. 1. 02:20
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

De mi ezen a helyzeten olyan bonyolult?

Fogod magad, oszt visszábbveszel az interakciókból. Vagy mesélhetsz olyat is, hogy épp randizol, egyik másik srác hogy bejön = tedd barátzónában, akivel csajos témákat feszegetsz, pasikat beszélsz ki.


De egyszerűbb lenne, ha nem is foglalkoznál vele, nem beszélgetnél annyit, látod ő többet akar, te meg nem, kellemetlenséget szül a dolog ha folytatod ugyanezt amit eddig.

2021. aug. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván te gondolsz rá másként, hiszen nem tetted fel volna a kérdést!

Ha nem akarnál semmit, akkor nem tudná, hogy 1 órát alszol délután... Eszedbe sem jutna közölni vele. Szerintem te 20 év körül vagy, ő meg 30+, ő meg nagyon-nagyon nem barátkozik veled! Csak te ezt még nem érted.

2021. aug. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom legyezgeti rendesen az egódat, hogy szétbszol egy családot....

Értékes egy élőlény vagy, büszke lehetsz magadra.

2021. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hej, vannak itt gondok a fejekben, mikor világosan leírtam, h. én nem akarok tőle semmit... ezer éve barátok vagyunk, nem a szexuális életemről beszéltem neki, hanem mit csináltál ma délután? kérdésre annyit, h. aludtam... nekem ez abszolút belefér egy barátságba, h. elmondjam, h. aludtam. vagy olvastam... az külön vicc, és gáz rátok nézve, h. máris qurva családrombolónak tituláztok... ahogy mondtam is, de még 1x a gyengébbek kedvéért, nekem ő mint ffi. egyáltalán nem jön be, éppen ezért az ilyen közeledés az egómhoz sem tesz hozzá semmit, mert nem olyantól érkezik, aki az esetem.

szép napot

2021. aug. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!