Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kémia dolog működhet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kémia dolog működhet, létre jöhet 2 olyan ember közt is, akik lényegében még nem beszéltek egymással, tehát csak látásból ismerik egymást?

Figyelt kérdés
Köszönni szoktunk egymásnak, de max ha 2 mondatot váltottunk 1 év alatt azt is hivatalosan.A munkahelyemről ismerem az illető férfit, de nem. vagyunk kollégák.
2022. márc. 28. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Létre jöhet, természetesen. Amíg nem kerültök közelebb, nem tudhatod.
2022. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Tipikusan úgy jön létre. Ha beszéltek, akkor már a személyisége bejátszik. A kémia akkor van, ha csak ránézel, és bizseregsz, elmegy melletted, és jó illatú, persze nem az after shave, vagy a dezodor, hanem a bőre. És ha hozzád ér, megérinti a karodat, akkor beleremegsz, és este, ha behúnyod a szemedet, nem tudsz aludni, őt látod.
2022. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 éve tart a dolog részemről. Vagyis van ez a furcsa érzés amikor látom őt.
2022. márc. 28. 21:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ez nem feltétlenül kölcsönös minden esetben. Vagy vhogy lehet látni a másikon ha ugyanígy érez? Össze vagyok zavarodva kicsit mert nemigen éreztem még ilyen furát.
2022. márc. 28. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem látni, de ha csöpp esze, vagy inkább tapasztalata van, akkor felimeri nálad, és mozdul.
2022. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Létezhet és ha nem rutintalan a fickó akkor látja is mi a pálya. Ha annyira rá vagy gerjedve a fickóra akkor vedd elő a legbűbájosabb mosolyod és vigyorogj rá mint a vadalma. Ettől ha nem akar tőled semmit mórikálhatod magad akárhogy nem fog csinálni semmit.
2022. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű a helyzet. Direkt nem kezdeményeztem eddig, csak titokban sóvárgok.
2022. márc. 28. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Sokszor utólag kiderül, hogy ez a sóvárgás volt a legszebb időszak, de néha, szerencsés esetben a vonzásról kiderül, hogy kölcsönös, ebből (is) alakulnak évtizedes, tartalmas kapcsolatok.

De azért az nem valószínű, hogy az esetleges, irántad érzett titkos sóvárgását minden jel nélkül, valamiféle szemérmességből úgy elfojtja, hogy rád se néz, egy mosolya sincs. Akkor ez nem kölcsönös. Viszont azt érdemes tudni, hogy egyrészt ettől még lehet nyitott egy kapcsolatra, és hogy a (tapasztalatlanabb) férfiak nem veszik észre a finom jeleket, direktebb módon kell az értésükre adni, hogy mi a teendő. Egy mosoly, beszédbe elegyedés köszönéskor, valamilyen mégoly egyszerű dolog kapcsán, ilyesmi segít.

2022. márc. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, létre. Nekem 2 emelettel lentebbi szomszéd sráccal jött ez össze, kb. 1 évig csak a liftnél, a földszinten találkoztunk, köszöntünk, szemeztünk, külsőre megnyerő, mindig mosolyog. Tavaly a lomtalanítás alkalmazával eggyütt pakolgattuk ki a tárolóból a cuccokat, pár szót váltottunk. Bejelöltem FB-on, de nekem nincs fotóm, megkérdezte ki vagyok, utána fél délután cseteltünk. Aznap este megbeszéltük, hogy eljön velem kutyát sétáltatni. 3 hónapig ezután szeretők voltunk.
2022. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a "kémia" 90%-a érintések és gesztusokat takar, nem valószínű. Bár embere válogatja mit nevez kémiának. B_llshit mellébeszélés amikor meg akarja magyarázni, miért is épp a másik tetszik neki.
2022. máj. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!