Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vallásosak Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásosak Ti mennyi idő után szoktatok lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés

Nekem egy kicsit bűntudatom van. Rég óta ismerem a lányt,de eléggé hamar, a második randinkon már megtörtént a szex. Én még szűz voltam, ő már nem, meg ő nem is vallásos.

Mennyi időt vártok Ti vele?


Üdv

24F


2022. márc. 15. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyen bűntudatod. Mindig a nő a hibás.
2022. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A probléma itt az, hogy vallásos vagy nem a szex..
2022. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Esküvőig.
2022. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A vallás csak korlátozni fog egész életedben, ideje lenne elhagyni.
2022. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Volt, hogy ugyanennyit. Ne legyen bűntudatod. Ezekre itt pedig pláne ne hallgass.


21/L

2022. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Igyekszem őszinte szeretetkapcsolatokban lefeküdni csak, de tény, hogy volt olyan randi, amiben annyi tűz volt, hogy első alkalommal lefeküdtünk. Nem tartom helyesnek, de megtörtént. Megbántam, de nem őrlöm magam rajta nagyon hosszan.
2022. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
A fiam egyik huszonéves barátnője templomba járó, vallásos, hívő katolikus lány volt, de ez nem akadályozta abban, hogy vagy egy éven át együtt járjanak, természetesen szexeltek is. Kérdeztem is a fiamat, azt mondta, ezt kivonta a vallás hatóköréből. Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy meg szokta-e gyónni. ;)
2022. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Rossz prekoncepciótok van a vallásos emberekről… Nem értem, miért ne élvezhetnénk úgy az életet, mint ti. Ne az Apáca Show-ból meg a Békemenet nagymagyarjaiból induljatok ki.
2022. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem abból indulok ki, hanem a rokonságból. Őket jól ismerem, beszűkült látókörűek, nagyon.
2022. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
De azok idősebb emberek lehetnek. A fiatalabbakra nincs úgy külön ráírva, hogy az őseik hány eretneket égettek el az 1700-as években.
2022. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!