Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál közben szoktatok kommunik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál közben szoktatok kommunikálni egymással?

Figyelt kérdés

Ha igen miket mondtok egymásnak?

Nő vagyok, és én hanggal jelzem, hogy élvezem csinálni, de van, hogy megkérdezem közben, hogy jó e, stb..



#kommunikáció #Orál kozben
2022. márc. 9. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, olyasmit hogy hmppfffff, ümpfffff és hasonlók, teli szájjal nehéz beszélni 😂
2022. márc. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy élvezem, tudom, hogy jó neki, érzem, hogy mit akar. (Sok éve együtt vagyunk.)

Beszélgetni így finoman szólva nehéz, és felesleges. Csak az szokott kérdés lenni, hogy hova szeretnénk befejezni.

2022. márc. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Mi még rövid ideje vagyunk csak együtt. Pontosan ezért kérdezem, hogy kicsit "pihenés" képpen, szopás közben szoktatok e bármit mondani, vagy kérdezni. Ha igen, miket? Persze a kezem, nem pihen 😉
2022. márc. 9. 04:44
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Szopjál ri*banc 19/l
2022. márc. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, látom a barátnőm arcán és érzem a mozgásán hogy mikor mit kell csinálni.
2022. márc. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nálunk mindig az beszél aki éppen kapja az orált!
2022. márc. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
József Attila Altatóját szoktuk közben elemezni.
2022. márc. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szexben us fontos a kommunikáció, főleg ha friss a kapcsolat. Az értelmes válaszokat köszönöm! A többi meg hát.... Azokat minősíti, akik ilyen ostoba válaszra képesek csak.
2022. márc. 9. 07:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
14 év házasság után is beszél az aki kapja. De ha 69-be vagyunk is szólunk a egymásnak, hogy hogyan esik jól éppen. Jó, ennyi idő után egy szavakból értjük egymást. Lassabban, gyengéden, nyalogasd, erősebben, így, nehadab, puszild, stb. Viszont apró mozdulatokkal is jelzünk, ha nem akarunk megszólalni.
2022. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszodat! Igen pontosan ilyenekre gondoltam én is.
2022. márc. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!