Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal heteró lányok azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal heteró lányok azért csókolóznak egymással viccből(?) a buliban, mert a női test olyan szép, hogy még egy heteró nőnek sem okoznak gondot az ilyen enyhe leszbikus kalandok?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 20:00
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
26%
A lányok megértik egymást, tudják mi kell a másiknak és nem is csinálnak ebből nagy ügyet (ha másra nem akkor az alkoholra fogják) és mivel heterók, nem fognak érzelmek kialakulni így ebből sincs baj. Esetleg kipróbálják azért hogy megnézzék tényleg heterók-e.
2022. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Noren1989 ***** válasza:
0%
Aham...
2022. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Akik ilyet csinálnak, nem heterók, hanem legalább egy kicsit biszexek, vagy nem élvezik, semleges nekik, csak a figyelem kell. De az utóbbit nagyon nehezen tudom elképzelni, ennyire nem vágyhat valaki figyelemre. Amúgy igen, a női test a legszebb dolog a világon, és képes vagyok meglepődni azon hogy van akiket nem vonz XD bi lány vagyok amúgy, írhatsz ha vannak kérdéseid.
2022. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Fenéket. Egyszerűen kíváncsiság illetve pasik felizgatása. Ha valakinek ez önmagában bejön, annak bi hajlamai vannak minimum.
2022. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
#1, az érzelmek nem a szexuális orientációtól függenek.
2022. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Heteró lány nem nagyon csinál ilyet ittasan sem.
2022. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Pasik húzása. Meg megfelelési kényszer.
2022. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem minden nő biszex, de nem minden biszex nő.
2022. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
32%
Hülye csitrik, és gusztustalanok.
2022. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát én sosem láttam még élőben csókolózni két lányt, pedig még direkt is próbáltam összehozni, mert szerintem az egyik legszebb dolog a világon, és személyesen is szeretném látni egyszer. Még fizetnék is érte, de így sem tudok jelentkezőt találni.
2022. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!