Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden kapcsolatodban szexinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatodban szexinek és kívánatosnak érezted magad? Párod kimutatta, hogy annak tart?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tükörbenézni is utáltam. Állandóan fanyalgott, hogy minek sminkelek. Azt mondta, átlagos vagyok. Sorolhatnám.
2022. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
1. XD
2022. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem tartom magam annak, de a párom mindennap kifejezi, mennyire imádja a testemet :) Elhiszem, hogy így van, de a saját véleményem szerint nagyon nem vagyok az
2022. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első nagy szerelmem olyan volt, hogy amikor megismerkedtünk, istennőként kezelt. Aztán amikor már kellőképpen belehabarodtam, elkezdte az önbizalmam módszeres leépítését. Meghíztál, hogy nézel ki, örülj, hogy ilyen pasid van, mint én, úgysem kellenél másnak stb, stb.

Miután végre úgy döntöttem, hogy szakítok vele, meglepődve tapasztaltam, hogy mégis tetszem a férfiaknak. Évekig tartott, mire összeraktam magam utána. Amúgy később olvastam egy könyvet, nagyban ráillet a pszichopatákról szóló leírás.

Utána megfogadtam, hogy többet ezt nem tűröm, ha a férfi nem tart szépnek, és folyamatosan kritizál, akkor menjen, és keressen jobbat. Szerencsére a mostani párom folyton dicsér, pedig már szerintem eléggé megöregedtem.

2022. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4


#3 Vagyok, az én első barátom is ilyen volt, eleinte gyönyörű voltam és imádott rajtam mindent, aztán meg a hasamat simogatta és ilyen undorodva mondta, hogy "pocis", meg hogy nehogy tovább hízzak, meg hogy egy nő ha már 65 kiló akkor nagyon dagadt, meg miért nő szőr rajtam, ha nő is, miért nem szedem le minden egyes nap... A mai napig vannak komplexusaim emiatt is, de azóta én is tapasztaltam, hogy tényleg szerethetik a testemet :)

2022. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4-es válaszolóval teljesen megegyező párkapcsolatom volt a legelső nagy szerelem. Elhitette velem, hogy nem érek semmit, ronda vagyok, folyamatosan dagadt disznónak hívott, pedig egy deka túlsúly nem volt rajtam.

A sors fintora, hogy 6 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, aki minden nap többször elmondja, hogy én vagyok a legszebb nő a világon és imád rám nézni, pedig most aztán van rajtam túlsúly bőven 😃

2022. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1. gondolom tetszett, hogy milyen magabiztos alfahím
2022. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ezek azok a kapcsolatok amire azt mondják az emberek, hogy "beérem veled is"


mivel nem jött össze jobb, így adta a szépet s jót míg meg nem kapta...

2022. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, ezt miből sikerült kikövetkeztetni? Kérdezhetném azt is, hogy miért másokon éled ki a frusztrációdat, de nyilvánvalóan még magát a kérdést sem értenéd.
2022. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 + #4 sztorijait tudom átérezni. Nekem csak egy ilyen kapcsolatom volt, de kitett vagy 10 másikat fájdalomban.
2022. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!