Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mi volt a legnemesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legnemesebb dolog, amit valaha tettetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi lenne a helyes szó. A "nemes" itt a "r*bancos" ellentéte akar lenni. A r*bancos kérdést is ma tették fel: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2022. febr. 13. 07:12
 1/10 anonim válasza:
31%

Ebből nagyon kevés lesz, ez nem olyan “izgi” nekik, mert a barátnőnek, a másik nem esetén a haveroknak, nem olyan jó buli elmesélni hogy az emberi színvonalában lépett előre kettőt mondjuk, mert az a természetes ha leszopsz kezdésnek hetet, majd tíz meg partyba vàg, aztán a baràtnőknek elmeséled akik már izgatottan várják, a túloldalt meg ugyan ez, csak nem női a hallgató közönség.

A saját környezetemből annyi példát tudok, tíz ujjam kevés lenne.

2022. febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Életet adtam a gyermekemnek! Kockaztatva ezzel a saját életemet
2022. febr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom milyen választ vársz pontosan.

Leirom én mit tartok nemesnek az életemben:

Egészségügyben dolgozom tehát eleve minden nap embereken segítek.

De kerültem már kétszer olyan helyzetbe az utcán hogy segíteni kellett valakinek.

Az egyik néni csak elesett mert strokeja volt régebben és nehezen járt, nem bírt felkelni. Felsegitettem és elkisertem a buszmegállóba.

A másikat viszont konkrétan újra kellett éleszteni.

Büszke vagyok rá hogy segítettem rajtuk mert sajnos a saját szememmel láttam hogy hányan vannak akik mintha mi sem történt volna továbbmennek.

2022. febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Többször is volt ilyen:


Részeg, pályaudvaron barátaik által otthagyott srácokat hazavittem (sokszor másik városba tömegközlekedéssel) és felhívtam a családjukat, hogy ez történt, várjanak türelemmel.

2022. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Kinek mi a "nemes cselekedet"? Én kiskoromtól fogva a mai napig "elpakolom" a csigákat a járdáról esős időben, nehogy rájuk lépjen valaki...
2022. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Olyan ajándék karácsonyra hogy a meghatottságtol elsírta magát
2022. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Elvettem egy részegtől 7 db pár napos babakutyát, akiket vízbe akart folytani.

Rendszeresen veszek ennivalót hajléktalanoknak.

Amikor a volt párom feladott nekem 3 év után 10 ezer ft gyerektartást, akkor visszaküldtem neki 15 ezret, hogy legyen kenyérre valója.

2022. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudok konkrétat. Próbálok úgy élni, hogy jó ember legyek, a barátaim bármiben számíthatnak rám, volt olyan, hogy egyedül én mentem oda az utcán felkelni próbáló hajléktalannak segíteni, több kóbor állatnak felhívtam már a gazdáját biléta alapján, ha valaki elejt valamit az utcán, utána futok vele, próbálok mindenkivel kedves és segítőkész lenni. De nem vagyok egy Teréz anya, nem mentek gyerekeket égő házakból vagy ilyesmi.

A r.bancos ellentéte szerintem nem a nemes, ebben a kontextusban nem annyira tudom értelmezni a szót. Hűséges vagyok a férjemhez 6 éve, amióta együtt vagyunk.

2022. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Nem pont erre gondoltam. Legtöbben általánosan az ember emberrel szembeni figyelmességre adtak példákat.

A nők férfiakhoz való viszonyáról van szó. Az ebben a viszonyban megtett NEM r*bancos tettekre vagyok kíváncsi. Olyan tettekre, amiket egy r*banc biztosan nem tenne meg. Csak egy úri hölgy tartja értékesnek, hogy ilyeneket tegyen.

2022. febr. 13. 22:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek is, de egyik sem érte meg. Maradjunk annyiban, hogy egy nemes szándékból is, mint a türelem, elfogadás, bátorítás - a nem megfelelő kapcsolatban lehet szánalmas kapálózás, amiben összeroppan az adott nő.
2022. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!