Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaha cigány barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaha cigány barátnője valakinek?

Figyelt kérdés

Kialakulóban van egy komoly kapcsolatom egy cigány származású lánnyal. A lány teljesen rendben van, okos, nagyon szép, ápolt, dolgozik.


Nekem semmi problémám nincs a származásával, 100%-ig képes vagyok szeretni. Engem az sem érdekel, hogy ki mit mond.

Őt viszont féltem. Nem akarom, hogy megszólják, tudom mennyire intoleránsak az emberek.



Mi a tapasztalat, mennyire szólják meg az emberek, ha egy magyar férfi egy cigány nőt választ párjának? És ha ilyen történik, hogy lehet azt hatékonyan kezelni?



Volt már valaha cigány barátnője valakinek? Volt valamilyen a származásból eredő konfliktus ebből?



Kicsit tartok a családjától, azt hallottam, hogy elég más szokások vannak náluk. Erről valami tapasztalat?



2022. febr. 2. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Persze, rengeteg embernek volt, van cigány barátnője. Nekem persze nem, teljesen ki van zárva. És neked sem a szép, okos, stb bnőddel lesz problémád, hanem a rokonsággal. Pl kicsit összeveszel a csajjal, mire 5db 100+ kilós kani, börtönviselt ember rángat ki az ágyadból. Sok boldogságot!
2022. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Volt :D Igazából amiben picit különlegesek szoktak lenni hogy hevesebbek az ágyban :P Amit az egyes ír az álltalában a nagyon mély réteg de ott sem gyakori manapság esetleg régebben . De a lényeg hogy szerintem manapság oly mindegy hogy cigány -e a csaj .
2022. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Én óvva intelek. Volt az ismerőseim között egy cigánylány, ő is egy nagyon szép, aranyos lány, dolgozik is (együtt is dolgoztunk egy ideig). Persze, ilyen szemszögből nincs vele baj.

Aztán járt egy (magyar) sráccal, semmi probléma nem volt addig amíg a srác nem dobta. Utána tényleg járt a rokonság férfi tagja a nyakára, meg is verték párszor. Azóta a lány a felesége. xdddd Ott gondolhatod, hogy ha később lesznek is problémák nem lesz válás, meg ilyesmik.

De persze igaza van a kettesnek, hogy nem minden cigány család ilyen, de amíg megvan az esély rá, én biztos félteném a bordáimat. Te tudod.

2022. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem, még soha nem volt senkinek. Ezért sincsenek kis cigány gyerekek 🙂
2022. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Dugtam de párnak kizárt. Volt olyan h mondta haza akar vinni bemutatni mert ő odavissza van és velem akar lenni, viszont ha faternek vagy bátyónak nem tetszem akk ugy megszurkálnak majd. Mondtam kösznem :D
2022. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
A prolikat is megszólják, a tanulatlant, a tanultat, a szépet, a butát, a heterót, a biszexet. Pláne, ha boldogok vagytok egymással. Ezt nem tudod kikerülni, sajnos.
2022. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan nem hiszlek el, ez már a 3. Kérdésed ugyanarról...
2022. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem vokt, vajda lanyaval Ismerkedtem, annyira nem vokt eselyem hogy az apja megfenyegetett! Ha hagyomasnyörző csalad, es Te valoban akarsz a lanytol valamit akkor keresd meg a csaladjukat de legalabb 2olyan vasgyúró emberrel akik ha kell meg tudnak védeni!

A romak mind öntörvensüek, idegesen barmi kijöhet belölük lehet ez millimos gazdag is akár!

Mindenkepp vedd fel a kapcsokatot vekük vagy rohadt nehez dolgotok lesz mert a lanyt nem. Fogjak egyedül engedni sehova! Szinte el fogjak zarni a külvilagtol mert nem roma ferje nem lehet neki!

Ezt jegyezd meg!

2022. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálkoztak nálam a cigány csajok de nemet mondtam nekik. 1-2 lehet lett volna!
2023. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!