Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted mik azok a jellemzők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mik azok a jellemzők, amik a nők többségére igazak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 14:37
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
2%

Ebben a kategóriában kb az megy hogy az incelek és az olcsó közhelyeket puffogtató beképzelt nők offolgatják egymást. Ugyanaz az egybites narratíva: én tökéletes hiba nélkül vagyok bezzeg a másik nem.

Mindkét oldalnak megvan a maga igazsága, az incelek nagyon pontosan leírják a modern nők hibáit, még a nők meg pontosan leírják a mai férfiak hibáit, de a saját neme hibáira egyik oldal sem reflektál hanem úgy tesz mintha nem létezne.

Jó példa erre az anyagiasság, az incelek azt mondják a nők anyagiasak, ez abszolút így van, pont ahogy a férfiak is ugyanúgy anyagiasak, mert ilyen világban élünk hogy pénz határozza meg ki vagy és enélkül nem lehet létezni.

A mai modern nők és férfiak eltorzultak és ez nem a biológiai nemből fakad hanem a társadalom romlottságából ami ilyenné teszi az embereket.

2022. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
12%
#41: Ezt adom! <3 Érdekes, hogy én is írok mindkét kategóriának kritikát, de valahogy csak akkor támadnak be rendesen, ha nőkre írom. Akkor fél perc alatt incelnek titulálnak. De, ha férfiaknak írok ugyanolyan tartalmút, akkor megtapsolnak és nem vagyok incel.
2022. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
21%
mert az itteni nők tökéletesek 😀
2022. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
17%

-Életképesebbek általánosságban, mint a férfiak. Ez alatt azt értem, hogy a legtöbb háztartásban még ma is a nők főznek, illetve végzik a háztartással kapcsolatos feladatokat, a legtöbb pasi még azt se tudja, hogy kell bekapcsolni a mosógépet. A feleségük/barátnőjük nélkül olyanok lennének, mint a csövesek.

-Rendszerezettebbek. Nekem is és kb. minden nő ismerősömnek vannak mappáink, irattartóink, amikbe fontos iratokat, papírokat gyűjtünk, stb., és évek múlva is tudjuk, pontosan mit hol keressünk, míg ezzel szemben a legtöbb férfi ha kap valami fontos levelet vagy ilyesmit, csak leb4ssza valahova, aztán ott rohadjon el. Aztán persze rajtunk keresnek mindent meg mi vagyunk elhordva mindennek, hogy miért dugdossuk el a szaraikat.

2022. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
85%

Egyelőre még mindig ők szülik a gyerekeket és ők is szoptatják őket.


A legkevésbé érzékeny lánycsecsemő is érzékenyebb a legérzékenyebb fiúcsecsemőnél.


Mivel mindkét agyféltekéjükben van beszéddel kapcsolatos terület, ezért beszédkészségben magasan a férfiak felett állnak.


Magasabb az arányuk a depressziósok és szorongásos betegek között.


"Az a tény már jóval régebb óta ismert, hogy a nők és a férfiak intelligenciahányadosának eloszlása eltérő. A nők IQ-jára vonatkozó Gauss-görbe keskenyebb, mint a férfiaké, ami azt jelenti, hogy a nők többsége az átlagos, 100 körüli ponttal jellemezhető IQ-tartományban található. Ezzel szemben a férfiaknál gyakoribbak a végletes esetek, azaz az átlagnál magasabb és alacsonyabb tartományban is többen vannak."

[link]


[link] Sajnos a cikknek csak az első pár sora olvasható, viszont látható a férfiak és nők intelligencia görbéje.


A nők nem háborúznak, nem annyira agresszívak, mint a férfiak.

2022. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
88%
Tovább élnek, mint a férfiak. Szerintem azért, mert sokkal több házimunkát végeznek. :) Illetve azért is, mert az XX kromoszómapár kevésbé sérülékeny, mint az XY kromoszómapár.
2022. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
19%
Magasabb testzsír arány, fejletlenebb izomzat, mint férfiaknál. Szebb test.
2022. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
29%

Én azt nem értem, hogy miért háborodnak fel annyira az itteni nők azon az állításon, hogy a nők többsége érzelmi alapon hoz döntéseket. :D Ezek tények. Elég szétnézni a személyiségtípusok háza táján, minden olyan jellemző/tulajdonság jellemzőbb a nőkre, amik az érzelmi döntéshozatallal állnak összefüggésben.


Itt habzik a szája csomó csajnak, hogy "Ja, mert ti férfiak, na persze, nézzétek a kommenteket, szétoltok én itt mindenkit logikai alapon", közben meg képtelenek felfogni, hogy egy csoport többségi részéről van szó, nem róluk. Illetve, mint ahogy ezzel az orrfelhúzott hisztériával bizonyítják, róluk is, mert az, hogy megfeledkeznek a kérdés lényegéről, csak mert az identitásukat támadja 1-2 válasz, pontosan érzelemvezéreltségre utal. De vannak valóban olyan nők, akik logikai alapon hoznak jellemzően döntéseket, de a TÖBBSÉG nem ilyen. A kérdés pedig erre irányult.


Üdv,

egy ebben a helyzetben logikusan gondolkodó nő

2022. jan. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

#48


Nyilvánvaló, hogy a nők többsége érzelmi alapon hoz döntéseket, ez olyan igazság, amit semmilyen józan gondolkodású nő nem tagad, pont ezáltal kerülheti el a veszélyt, hogy belátja ezt a tulajdonságát. Van helyes önképe.


Azok a nők, akik felháborodnak ezen, egyrészt érzelmi reakciót adnak, tehát igazolják az állítás valódiságát, másrészt feltehetően a feminizmus szélsőséges ágához tartoznak, akik szégyellik ezt a női tulajdonságot. Annyira egyenlőek akarnak lenni a pasikkal, hogy megtagadják valódi mivoltukat.


Pedig nem fog nenni. Nyilvánvaló, hogy a nő értelmesebb - az esetek többségében - mint a ferfi. Számos férfinak elég az egyéjszakás kaland, aztán szex után lelép, számos nőnek meg nem, többet akarna. Ez is bizonyítja, hogy a nőkben több érzelem van.

2022. jan. 24. 07:41
 50/50 A kérdező kommentje:
*Nyilvánvaló, hogy a nő érzelmesebb -*
2022. jan. 24. 07:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!