Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted mik azok a jellemzők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mik azok a jellemzők, amik a nők többségére igazak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 14:37
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
16%

30-as!


Olyan magas szellemi szinten vagy, hogy muszáj egy anonim oldalon bizonygatnod azt!:)

2022. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
16%
Hasonló hormonháztartás és egymáshoz gyakran igazodó menstruációs ciklus.
2022. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
85%

31


Nem bizonygatom, mert nincs semmi igényem arra, hogy elhidd/elismerd. :)

2022. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
7%
33 És arra miért van igényed hogy ekkora senkinek tarts másokat hogy még az sem érdekel ha egy érvelésre ostoba qrva vagy a szemükben? Szerintem gusztustalan ahogy így lenézel másokat. Most képzeljük el élőben a szitut: van egy nő aki órákon át vitázik egy férfival és olyan bicskanyitogató és logikai hibákkal teli módon hogy a férfi nem bírja tovább és brutálisan szembesíti magával a nőt és szétoltja. Hogy nézne ki az a valóságban ha mosolyogva közölné egy magából kikelt emberrel hogy emberszámba se veszi őt és főleg úgy hogy ő volt az aki semmi érvet, cáfolatot nem mondott semmire csak adja a királylányt? Mernéd ezt így élőben?
2022. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
95%

34


Nem hiszem el, hogy ezt komolyan gondolod. :D Egyszerűen nincs is kedvem semmi oltást vagy bármilyen reakciót erre, mert olyan lenne, hogy megszentségteleníteni egy holttestet.

Jobbulást, tényleg...

2022. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
95%
szekunder szégyenérzetem van némelyik komment után
2022. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
85%

"Átgondolatlanok, érzelmek által vezéreltek. Nagyon kevés nő képes összeszedetten vitatkozni, erre ez az oldal az egyik legjobb példa."


Bogárka. Erre ti vagytok itt az élő példák. Annyi rengeteg ellentmondó sületlenséget össze hordtok itt, hogy már csak röhögni lehet rajta. Eszement, logikátlan tévképzeteket gyártatok, fényévekre a valóságtól.

2022. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
0%

#30: Nem mondtam, hogy férfiakra nem jellemző, de kevésbé. Azok között is van rengeteg kattant incel az oldalon, de amikor normális férfiak, normálisan érvelnek, akkor is egyből rájuk húzzák az itteni nők az incel skatulyát és személyeskednek.


Az élet téged igazol dolgot nem igazán értem. Mármint, hogy pontosan miben. Hogy igazad van? Mert ezzel én is így vagyok. Amiket itt írok, azok a való életben beváltak, rengetegszer ezek alapján adok tanácsot. Itt a női egyedek többsége letépi a fejem, a való életben meg nők többsége simán egyetért azzal, amit írok.


#37-es: Köszönöm, tökéletes igazoltad is, amit írtam! Egyből bedobtál valami kategóriába, fél percet nem szántál a gondolkodásra.

Kérlek, mesélj már, hogy én konkrétan miféle tévképzetet gyártottam? Ugyanúgy írok ám negatív véleményt a férfiaknak is, csak valahogy akkor nem jöttök az ilyen szövegeitekkel. Szóval, miután bemutattad, hogy te pl. képtelen vagy összeszedetten érvelni és csak személyeskedsz, elmesélnéd, hogy miben vagyok messze a valóságtól?


Nos, #30-as, láthatod is azt a szintet, ami az itteni női egyedeket általánosan jellemzi.

2022. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
86%

" Amiket itt írok, azok a való életben beváltak, rengetegszer ezek alapján adok tanácsot. Itt a női egyedek többsége letépi a fejem, a való életben meg nők többsége simán egyetért azzal, amit írok."


Mondanál erre pár példát, kérlek?

2022. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
8%
#39: Persze. Pl. több női ismerősöm is volt, akiknél szóltam problémás pasikról, akikkel nekiálltak ismerkedni. Minden esetben igazam lett. Mondtam ismerőseimnek, hogy párkapcsolat terén esetleg magukkal van gond. Na, ha ezt amikor itt le mertem írni nőknek, szét lettem tépve. De, az is tök alap, hogy a való életben rengeteg nő ismerősöm azt mondja, hogy társkeresőkön vannak normális és jó pasik. Itt rengetegszer megy nők részéről az ekézés, hogy tele van igénytelen férfiakkal minden társkereső és alig van jó pasi.
2022. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!