Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérdéssel fordulnék hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdéssel fordulnék hozzátok a barátnőmmel minden okés volt köztünk hétfőn is, aztán kedden fura volt, és este azt mondta, hogy nem úgy szeret már, össze van zavarodva nem tudja mit akar, én ma reggel haza jöttem, viszont nagy sírt utánam mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 10:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem úgy szeret már mint az elején nem olyan, nem tudja hogy jó-ez neki vagy sem. És nem tudja mikor tud választ adni. Emiatt jöttem el, hogy a bizonytalanságra ne várjak. Csak nem értem ha nem szeret, akkor miért sírt utánam nagyon, meg miért mondta azt, hogy inkább pakoljak össze akkor mikor nem lesz ő otthon mert nem bírja végig nézni, de persze én elhoztam mindenem reggel.
2021. nov. 3. 11:50
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi értjük! Te meg azt értsd meg, hogy ez csak időhúzás, gyáva volt azt mondani, hogy vége van. Ha akart volna változtatni, akkor azt mondja, hogy mi a baj köztetek, és megoldást keres a javítására.
2021. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak vége. Fogadd el
2021. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért sírt, mert valószínűleg szarul érzi magát, csak gyáva volt bevallani neked, amit tett, és úgy akarta kihozni a dolgot, hogy még neked kellene őt sajnálnod, mert neki milyen rossz. Amúgy egyik napról a másikra nem szokott ilyen lenni, valószínűleg hosszabb-rövidebb idő óta megjátszotta magát előtted, és most jött el az a pillanat, amikor kiborult a bili.
2021. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ezt el kell engedni. Csak nekem első “nagy szerelem” de szerencsére sportolok az sokat fog segíteni, meg a család, barátok
2021. nov. 3. 12:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Nemrég velem is ez volt, ott is egy másik srác volt a dologban, még csak nem is beszéltek, csak úgy érezte hogy bejön neki és ettől szarul érezte magát (és emiatt elgondolkodott azon, hogy mennyire szeret stb...), jobb, ha szakítasz vele, innen már nincs visszaút. :/ Szóval nem feltétlenül csalt meg, legalábbis fizikailag. :D
2021. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!