Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérdéssel fordulnék hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdéssel fordulnék hozzátok a barátnőmmel minden okés volt köztünk hétfőn is, aztán kedden fura volt, és este azt mondta, hogy nem úgy szeret már, össze van zavarodva nem tudja mit akar, én ma reggel haza jöttem, viszont nagy sírt utánam mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 10:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Itt folytatom csak nem fért ki. Tehát nem akartam úgy nála lenni, hogy nem tudja mit akar és várjak ott 2hetet hogy netán akkor ő mondja, hogy jöjjek el. Ezért eljöttem. Viszont mint mondtam nagyon sírt utánam de azt nem mondta, hogy ne menjek el. Csak ez engem is hirtelen ért mert hétfőn még beszéltük, hogy kinek milyen karácsonyi ajándékot veszünk, meg bújt hozzàm lefeküdtünk egymással stb 2éve vagyunk vagyis voltunk együtt. 20éves vagyok barátnőm 22 szerintetek mi tévő legyek?
2021. nov. 3. 10:48
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt
2021. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel a szakításra lélekben.
2021. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom más srác van a dologban, ezért mondhatta, hogy össze van zavarodva. Valószínű ebből szakítás lesz.
2021. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ez az érdekes, hogy nincsen fiú a dologban azt 100# tudom mi együtt éltünk együtt mentünk mindenhová, tehát semmi esély rá, illetve se instagramon, se fbn nem vette le, hogy kapcsolatban. Meg a napokban sem takargatta a telefonját.

Illetve most reggel én mondtam, hogy nekem így nem jó legyen vége, nem bírtam volna ott lenni vele várni, hogy gondolkozzon

2021. nov. 3. 10:55
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, már megint ez a "közösségi média" generáció. Amíg nem veszi le onnan a kapcsolati státuszt, addig minden ok?

Nem kell takargatni a telefont, ha törli az üzeneteket és kikapcsolja a felugró figyelmeztetést.


Nekem is gyanús a megcsalás. Nem vagytok mindig együtt. Munkahely vagy iskola is jó lehetőség erre.

Szerintem jól döntöttél. Távolodj el tőle, amíg nem mondja meg mi váltotta ezt ki.

2021. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó értem amit mondasz, csak bele gondolva ha én lennék egy csajjal aki szakított a pasijával, nem viselném el azt, hogy még mindig az exével van kapcsolatban az fbn. Illetve tényleg nem az a lány, aki félre megy egy ekte paraszt lány. Viszont a barátnője 1hete szakított egy hosszú kapcsolatban, és szerintem emiatt van benne valami.. vagy nem tudom. De én nem akartam ott maradni, ülni ott a szarban hogy netán 2 hét múlva ő mondja azt tényleg, hogy menj el
2021. nov. 3. 11:33
 8/16 A kérdező kommentje:
A munka helye pedig olyan, hogy beteg embereket gondoz. Nem tud munka közben kijönni a csekkolás miatt. A meló helyen pedig csak nők és azok is idősek dolgoznak. Mindennap én vittem, hoztam a melóból.
2021. nov. 3. 11:34
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő azt mondja össze van zavarodva, nem tudja mit akar, akkor hidd el, hogy ott más is van nála, ezért nem tudja!

Nem tud még dönteni, de napokon belül ez megolddódik! A probléma ott kezdődik, hogy nagy valószínűséggel nem Téged választ, különben nem lenne összezavarodva.

Ha tisztán látna és a szerelme felhőtlen nelle, akkor nem lenne összezavarodva. Erre mondják, hogy zavart érzek az erőben!

2021. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is képbe jött más, nem feltétlenül a meló kapcsán. Ott az internet is.
2021. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!