Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a sugar daddy-be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a sugar daddy-be, ilyenkor mi a jó döntés?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne támadjatok amiatt, mert ilyen kapcsolatba kerültem. Az elején egy kalandnak gondoltam, mert külsőre is bejött, örültem, hogy lesz rendszeres szexuális életem, mellé még visz ide, vagy oda és kapok ajándékokat is.

És az elején tényleg semmi gond nem volt, viszont egy ideje azt érzem, hogy én ettől a kapcsolattól többet is szeretnék. Pl. rosszul érzem magam, ha mondjuk fél napig nem beszélünk, vagy ha úgy utazik valahová, hogy engem nem hív magával. És néha ezeket szóvá teszem neki, olyankor teljesen normális magyarázatot ad és én érzem magam hülyének...


Szeretnék vele lenni rendes párkapcsolatban, de közben meg félek, hogy talán neki ennyi pont elég és nem akar többet (előttem volt egy 9 éves kapcsolata korabeli nővel). De ha meg elmondom neki, ő meg nem így érez, akkor ciki... Viszont ez a mostani helyzet meg nekem nem jó, mert tényleg nagyon kiborulok, ha nem beszélünk fél napot, olyankor konkrétan egy helyben ülök a nappaliban és 5 percenként nézem az üzeneteimet, ki-be kapcsolom a telefonomat, nézem, hogy tuti van-e mobilnetem, térerőm stb.

A legjobb barátnőm tudja, hogy mi a helyzet és szerinte lépjek ki ebből, keressek mást, mert a korkülönbség is nagy és szerinte szerelmes sem vagyok, csak ezt váltja ki belőlem a figyelem, gondoskodás, udvariasság... És hogy valószínűleg ha együtt is lennénk rendesen, pár héten/hónapon belül ráunnék és akkor az lenne a bajom.


Szerintetek?

Most azt érzem, hogy vele szeretnék lenni mindenáron.

Ha szakítok, akkor nyilván nem marad meg a kapcsolat, nem fogok tudni róla, nem fogunk időt tölteni együtt és mellé ugrik a lakás, a kocsi és minden egyéb extra...


(22-43 az életkorunk)



2021. szept. 11. 18:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%

Rola megint semmit nem irtal.


Azt kene tudni Neki mik az igenyei

-minek kene h lekosse magát amikor a pénzéert barkit megkaphat valszeg nem gyerekcsinalas a celja meg eskuvo. Ha van gyereke biztos orul is a szabadsagnak inkabb

-ha szerelmes is lenne akarna egy hű lenni meg monogam kapcsolatot

-egyaltalan mitol lenne szerelmes mit jelent neki a nagybetus nő

- a nagybetus nőtől miket vár el hol van nála a léc

- egyutt akar e élni egyaltalan barkivel vagy jobban szereti ha nem kell senkit kerulgetni

-intellektualis szellemi partnere vagy e vagy inkabb megtartja magának a gondolatait

-milyen idokozonkent un meg cserelget le nőket mennyire tud kitartani mikor tervez felhagyni a jobbra balra kufirccal vagy tervez e egyaltalan

- a legfőbb mi fogja meg egy nőben kit tud tisztelni szeretni a p.nán túl is


Ugy birom amikor a nagy szerelmesek csak magukrol irnak a sajat erzeseikrol meg hogy kell neki a masik, a masik érdekeltségét céljait terveit meg ugy kihagyják nagy ivben a sztoribol.

2021. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Valoszinu az is hogy siman azt gondolja pénzért nem csak p.ncit lehet venni. A sok ostoba szerelmét is meg lehet venni.


Te mit tettél eddig a kapcsolatba Neki? Azon kivul persze hogy "konzum vagy meg pr.sti"?

2021. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Menj el terápiára.
2021. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!