Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a sugar daddy-be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a sugar daddy-be, ilyenkor mi a jó döntés?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne támadjatok amiatt, mert ilyen kapcsolatba kerültem. Az elején egy kalandnak gondoltam, mert külsőre is bejött, örültem, hogy lesz rendszeres szexuális életem, mellé még visz ide, vagy oda és kapok ajándékokat is.

És az elején tényleg semmi gond nem volt, viszont egy ideje azt érzem, hogy én ettől a kapcsolattól többet is szeretnék. Pl. rosszul érzem magam, ha mondjuk fél napig nem beszélünk, vagy ha úgy utazik valahová, hogy engem nem hív magával. És néha ezeket szóvá teszem neki, olyankor teljesen normális magyarázatot ad és én érzem magam hülyének...


Szeretnék vele lenni rendes párkapcsolatban, de közben meg félek, hogy talán neki ennyi pont elég és nem akar többet (előttem volt egy 9 éves kapcsolata korabeli nővel). De ha meg elmondom neki, ő meg nem így érez, akkor ciki... Viszont ez a mostani helyzet meg nekem nem jó, mert tényleg nagyon kiborulok, ha nem beszélünk fél napot, olyankor konkrétan egy helyben ülök a nappaliban és 5 percenként nézem az üzeneteimet, ki-be kapcsolom a telefonomat, nézem, hogy tuti van-e mobilnetem, térerőm stb.

A legjobb barátnőm tudja, hogy mi a helyzet és szerinte lépjek ki ebből, keressek mást, mert a korkülönbség is nagy és szerinte szerelmes sem vagyok, csak ezt váltja ki belőlem a figyelem, gondoskodás, udvariasság... És hogy valószínűleg ha együtt is lennénk rendesen, pár héten/hónapon belül ráunnék és akkor az lenne a bajom.


Szerintetek?

Most azt érzem, hogy vele szeretnék lenni mindenáron.

Ha szakítok, akkor nyilván nem marad meg a kapcsolat, nem fogok tudni róla, nem fogunk időt tölteni együtt és mellé ugrik a lakás, a kocsi és minden egyéb extra...


(22-43 az életkorunk)



2021. szept. 11. 18:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
En elmondanam neki, amit erzek. Lehet o is igy erez es lehet, h valami tok jo lesz az egeszbol.
2021. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem szerelem hanem nem akarod h másé legyen véletlenül.
2021. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem valld be neki, mert így csak szenvedsz. Elég nagy esély van rá, hogy ő nem akar tőled többet vagy csak nem akarná felvállalni a kapcsolatotokat, de ha vége is lesz, neked könnyebb lesz túllépni rajta és hosszú távon ezzel járnál jobban. Aztán ki tudja, lehet jól sülne el.
2021. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen, szerintem valld be neki. Mi történhet legrosszabb esetben? HA nemet is mond, akkor legalább megtudod.
2021. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

"mert külsőre is bejött, örültem, hogy lesz rendszeres szexuális életem, mellé még visz ide, vagy oda és kapok ajándékokat is."

- Ezt amugy kapcsolatnak hivják!


Egyebként, főiskolán volt egy barátnőm, aki kobkrétan hozzáment a sugar daddy.éhez 😊 most várja a masodik babát, és boldogok

2021. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Figyelj, ezzel a sugatdaddys cuccal mar elrontottad a kapcsolatotok, ratesz egy lapattal hogy meg nyalizol is neki. Minden ferfi olyan nőt keres, aki önálló es akire felnézhet. Nehogy leáljj mosogatni neki meg bizinygatni, hogy nem a penzeert szereted. Tuti bukta. Szedd össze magad és viselkedj érett nőként, nem kitartott kislányként. Indíts vállalkozást, kerd a pénzügyi tanácsait és tőkét, vállalj fel társadalmi ügyet, legyen külön programid ami értelmes, színház és hasonló, öltözz komolyabb nőies cuccokba, kosztüm és társai. Legyen kiállásod, törekedj a függetlenségre, te szabj szabályokat és határokat, ne sírva kuncsorogj utána a munkaútjaira...akkor megragadhatod a figyelmét. Minden más esetben elveszted. Legyél továbbra is kedves, néha lepd meg cagy gondiskodj róla, de semmiképp ne ess túlzásba és ne szolgáld ki. A ferfi egyenrangú tarsra vagyik, nem alárendeltre. Ha te erre vágysz, alárendelt szerepre ahol o iranyit, dominans, tutujgat teged, akkor maradj sugarbaby szerepben. Ha tobbet akarsz, nőlj fel és egészítsd ki őt, kezeld a helyén a férfit.
2021. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Látja ő, észre lehet azt venni. Nem te vagy az első. Neki nem ez az életformája.
2021. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg csak erre kellesz neki.
2021. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

A barátnődnek igaza van. Mert ismer téged, mert külső szemlélő, mert okos.

Ő első sorban (már) nem a puncidért támogat, hanem, hogy szabad lehessen melletted.

Ha te egy férfi (közel) teljes figyelmét és idejét akarod keress mást. Lehet az új is hozzá hasonló, fiatal nőként ezernyi lehetőséged van az elvárásaidnak megfelelő párt találni.

2021. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%
Lepontoztak...nagyon bátrak, bizonyára tudnak néhány jó rejtekhelyet, nem mintha sokra mennének vele :)
2021. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!