Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kapcsolatba kezdenünk?

Figyelt kérdés

Olyan férfi vagyok, akinek gyerekkora nem igazán volt, nagyon korán kellett felnőnöm. A személyiségemnek meghatározó vonása a felelősségteljesség és megfontoltság. Mindenre odafigyelek, pl. a pénzt nagyon alaposan könyvelem hetente és havonta. Negatív vonásom, hogy sokat aggoddalmaskodok.

Megismertem egy nőt, aki a teljes ellentétem. Valljuk be, igen szétszórt, késős, és szerintem vannak gondjai a felelősségteljességgel is. Mikor találkoztam vele, eleinte megbotránkoztam rajta, hogy lehet úgy élni és viselkedni, ahogy ő. De aztán ahogy elkezdtem egy kicsit jobban megismerni, megláttam benne azt, hogy ő szabad, sokkal szabadabb, mint én. Olyan könnyedén veszi az életet, ami nekem sosem adatott meg. Olyan felszabadultan tud nevetni és viselkedni, amire gyakran vágyom. És azóta meg vonz, nagyon vonz engem.

De vacillálok, engedjek-e a vonzerőnek, mert eléggé biztosra vehető, hogy kapcsolatban összeegyeztethetetlen különbségeink vannak. Nem tudom, hogy tudnánk feszültség nélkül kapcsolatban lenni. Se én nem fogok megváltozni, se ő. Közelíthetünk mindketten a másik felé, de mindig is éles különbség lesz köztünk az élethez való hozzáállásban. De nem tudom, hogy hagyjam akkor, ne törődjek az érzéseimmel? Mert kezdek beleszeretni...


2021. aug. 29. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Külön kasszán lesztek, probléma megoldva. Kicsit te lazulsz, ő meg összeszedi magát. Emiatt kár előre aggódni, próbáld meg a kapcsolatot.
2021. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Kompromisszumokat kell kötni és probléma megoldva
2021. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nő vagyok, de ugyanilyen típus mint te, és megismerkedtem egy olyan típusú férfival, mint ez a nő a te esetedben. Pontosan megértem, hogy mi az, ami tetszik neked benne, engem is baromira vonz, hogy mennyire szabadon él ő. Az van, hogy én mondjuk próbáltam olyannal is lenni, aki jobban hasonlít rám, de katasztrófa volt. Én sokat stresszelek, nem jó, ha a párom is ilyen, de ő most le tud nyugtatni, mindent nagyon egyszerűen megold, tökéletesen kiegészítjük egymást. Én tudok bele komolyságot vinni, és ő ke tud lazítani, szerintem mindenképp megér egy próbát neked is

2021. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nő vagyok és olyan mint az általad említett lány. A párom pedig olyan mint te! 🙂

9 éve vagyunk együtt! Nagyon sok jót - és persze rosszat is - tanultunk egymástól. Sok mindent meg fog ő is tanulni tőled és fordítva! Lesznek súrlódások, de ha szeretitek egymást akkor túl lesztek ezen is!

Mi egyébként nagyon jól megvagyunk! Nem csak a párom, de a legjobb barátom is!

2021. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden párkapcsolat önismereti munkát, és fejlődést igényel. Sorspedagógiai oldalról teljesen nyilvánvaló, hogy miért érkezett ez a nő az életedbe, hogy felszabadítson.
2021. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
porbáljátok meg,müködni fog
2021. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működne. :)
2021. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt meg nem mondjuk, hogy ő vele hogy fog működni. Lehet, hogy fog, de lehet, hogy neki túl merev vagy és elmenekül. Vagy besavanyodik.
2021. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

mbti-t ismered? személyiség tipológia.


Szerintem te valami ENTJ /ESTJ /intj /istj típus lehetsz a nő

ESFP /ISFP/INFP /ENFP


[link]



Online nagyon sok információ van e két kapcsolat különbségéről, és pozitívitásáról.

Szerintem ha mind ketten elfogadjátok egymást, akkor egymást tudjátok fejleszteni abban amiben gyengék vagytok, és ez egy fejlődő kapcsolat is lehet.

2021. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!