Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig van értelme a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogesz:) kérdése:

Meddig van értelme a kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés
Három hónapja lesz lassan, hogy együtt vagyok a barátommal, de se ő se én nem mondtuk egymásnak azt a bizonyos "szeretlek" szót. Az "imádlak" kifejezés ami jobb pillanatokban elkapja, de ami igazán furcsa, hogy bár nem mondja hogy szeretne de szerelmemnek hív néha...Nem igazán értem, hogy most az ő fejében mi játszódik le, de szerintem csak mint én vele ő is szimplán jól érzi magát velem. Én kicsit (sokkal) pörgősebb aktívabb és életvidámabb (humorosabb is) vagyok mint ő ez mondjuk elég zavaró. Amiért összejöttem vele, hogy magas, jó kiállású, ő is kondizik, tehát sportos és nem olyan nyálgép mint eddig minden exem, igazi férfi (és mint utóbb kiderült az ágyban is...hááálég). Nem tudom mi tévő legyek, egy csepp szikra nincs bennem, de nem akarok magányos lenni ismét, szükségem van valakire. Kérdés, hogy lépjek-e és ha igen, mit tegyek? 19/L
2016. márc. 18. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szikra nélkül hamar kihűl a szenvedély. Maradhattok együtt, de csak egymás idejét húzzátok vele.
2016. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass szakirodalmat az őszinte szerelemről és odaadásról. Az irodalom és a gugli a barátod. Így tudni fogod tisztán, hogy milyen a jelenlegi kapcsolatod és neked megfelel-e, amit ő neked adni tud, persze nem anyagiakról beszélünk.
2016. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szikra nélkül nem ér sokat az egész... Szerintem.
2016. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!