Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a dolog egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a dolog egy 23 éves férfi és egy 40 éves nő között?

Figyelt kérdés

Ha példákat is tudtok mondani, vagy jelenleg is ilyen helyzetben vagytok akkor fejtsétek ki lent.


Ne csak egy szavas válaszokat írjatok, érveljetek is légyszíves.



A hölgynek saját lakása van, elfogadható keresete.


Én többszörösét keresem az ő fizetéséhez képest, 2-3 év múlva én is saját lakást veszek, én is bejövök neki meg ő is nekem, csak a korkülönbség miatt gondolkozunk mindketten.


Nincs gyereke, és nem is szeretne, emellett párja sem volt 10 hónapja.

Komolyabb kapcsolata már nem volt 3,5 éve.


2021. aug. 4. 16:43
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
47%
Ekkora korkükönbség semmilyen felállásban nem müködik. Néha akad egy ellenpélda, de nagyon nem jellemző.
2021. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
75%
#10 🤣 látom azért betalált mégis valamiért nálad is a kijelentés 🤣🤣
2021. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
20%

7.


Nem csoda, kinek állna fel egy dagadt vénasszonyra? XD

2021. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
59%
A mai világban igen.
2021. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
97%

nem


mert ahhoz kéne egy megkérdőjelezhetetlen bizonyosság, elkötelezettség és megingathatatlan szenvedély benned


de ez nincs meg, teljesen racionálisan gondolkozol, előbb említed az anyagiakat, mint a nő személyiségét


egy szerelmes ffi nem ilyen, és ilyen nagy korkülönbség esetén nagyon kell a szerelem, h. működjön

2021. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
54%
15-ös,ha racionálisan gondolkodna nem menne bele egy ilyen viszonyba. Ráadásul a kérdező jóval többet keres,amivel szerintem pont azt akarta hangsúlyozni,hogy nem az anyagiak motiválják.
2021. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

15-ös

Nem teljesen értek egyet.


Valóban vannak kérdőjelek a kapcsolat kialakulásában, ez tény de kinél nincs?


Az hogy az anyagiakra kitértem az mellékes, csak gondoltam majd írni fogják hogy ő tartana el engem, ezzel szerettem volna ezt kizárni, ami láthatólag sikerült.

2021. aug. 4. 18:39
 18/38 anonim ***** válasza:
80%

de nem is ment bele, itt kérdezi, h. mit csináljon.


amiről én beszélek, az meg vmi tisztább, egyértelműbb dolog


nem azt mondtam, h. nő pénzére hajt, hanem h. semmi mást nem említ, mint materiális dolgokat, gazdasági kalkulációkat, a szerelmes ember nem ilyen


bocs, engem rohadtul nem az érdekelne, ha egy kapcsolatról beszélgetek, h. kinek mekkora a fizuja meg lakása... első körben biztos nem


a nőről semmit nem tudtunk meg.


és a gender pay gap szomorú példája ez, hogy egy 40 éves magyar nő kevesebbet keres x év munkaviszony után, mint egy 23 éves srác

2021. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
85%

ahol két ember valóban szerelmes egymásba, ott sztem nincsenek kérdőjelek


ott nem az, h. kiírjuk a gyakorira, és vadidegen no name emberekkel tárgyaljuk meg, h. mi legyen velünk, hanem ha más bele akarna szólni akkor sem hagynánk, annyira azt éreznénk, h. mi ketten összetartozunk


ahol ennyi agyalás van, ott sztem nincs igazi nagy szerelem, és az első nagyobb vihar v. nehézség szétsodor

2021. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Látom leragadtál ennél a mennyit keres résznél, egy kérdést tettem csak fel az hogy nem írtam le többet az miért baj?

Leírtam a lényeget, és az anyagi részét, ne az legyen hogy ő tartana el, mert “kisfiú vagyok” stb stb..


Az meg hogy ki mennyit keres X munkaév után, ne legyen már az is az én gondom.

2021. aug. 4. 18:46
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!