Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miez az érzés? Beleestem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miez az érzés? Beleestem? Vagy az egómat sérti?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal.

Egy hónapig chateltünk. Eleinte csak este. Aztán jöttek a jóreggelt üzik. Majd napközben is. Masztiztunk is együtt. Sokat.

Szinte mindent megbeszéltünk már amit lehetett. Kedvenc szín, sorozat, könyvek, zene, GYEREKVÁLLALÁS.

3 hete találkoztunk végre. Volt csók, egy kis petting. Úgy éreztem nincs meg a kémia. Nem tetszett a csókja. Nem a szájhigiéniájával volt baj. A technikával. Úgy éreztem nem elég.

Aznap este szakítottam vele. Nem kérdezte miért. Azóta nem ír.


Meg vagyok zakkanva. Hiányoznak a beszélgetések. Nem tudom mi van velem azóta. Ennyire magányos volnék, vagy beleestem kicsit? Ha volna kardom, legszívesebben beledőlnék. Elhamarkodtam a szakítást? Lehetett volna javítani a kémián?

Vagy csak az a bajom hogy simán ment a szakítás?

Mi ez az érzés?



2021. júl. 20. 08:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elkúrtad 🤷‍♂️ egy csók miatt, amin bőven lehet mit fejleszteni.
2021. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Még mielőt letoltok:

Volt már olyan barátnőm, akonek nem tetszett a csókja. De jártunk, össze költöztünk. A fentebb leírtakhoz hasonló okokból. A szex 1-2 év uán kezdett nagyon tönkre menni. Erőltetve volt csak. Majd nem is volt. Még egy ilyet nem akarok.

2021. júl. 20. 08:57
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért az első csókból nem vonnék le egyből következtetést. Sőt még az első néhány szexből sem. Össze kell szokni, nem szokott az elsőre varázsütésre menni.
2021. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Fogyasztói társadalom..
2021. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A volt csajomnál énnis így gondoltam. De nem lett jobb.


Valóban beleestem kicsit? Vagy az a bajom, hogy nem is reagállt a szakításra?

2021. júl. 20. 09:12
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neki se jöttél be teljesen, és azért nem érdekli annyira a dolog. Ha érdekelné, akkor gondolom hogy keresne és megkérdezné mi volt a gond.
2021. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Lehet nem kéne online kiélni előre. Az ember ott felépít a virtuális térben egy ideaképet, amit aztán a valós találkozás nem tudta visszaadni. Nem is értem, minek együtt masztizni valakivel, akit nem is ismersz(?!)
2021. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Az első csók pedig nagyon fontos. Ha nem jó, én sem erőltetem tovább a dolgot, mert akkor valószínűleg a szex sem lesz jó.


N

2021. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Én is így jártam egyszer, hogy a nővel sokaig beszéltünk egymással online mielőtt találkoztunk volna, majd élőben nem tudtunk mit kezdeni egymással, olyan idegenek voltunk egymásnak. Csak online működött a dolog. Élőben már nem. Nekem is a beszélgetések hianyoznak jobban, nem pedig a személyes találkozó vele.
2021. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kössz 8-as


Többiek meg a kérdésre válaszoljanak légyszíves!

2021. júl. 20. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!