Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az az érzés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az az érzés, ha valaki szakít veled, és utána azt gondolod, hogy már soha többé nem fogsz olyat találni vagy jobbat, mint amilyen ő volt? Aztán mégis jött egy másik?

Figyelt kérdés

És hogy el sem tudnátok képzelni, hogy mással kapcsolatban legyetek, csak ő vele, vagy senki?

Mindenki azzal jön nekem, hogy majd találok másikat, meg majd lesz jobb. Meg az idő segít. De annyira piszkosul nehéz.



2021. júl. 18. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind így vagyunk ezzel. Par hónap és jobb lesz, kitartás.
2021. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az a pár hónap nekem már majdnem egy éve tart. Szóval tényleg kitartást. :D
2021. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen,normális. Aztán vannak,akik találnak jobbat, vannak, akik meg nem és az volt a legjobb nekik, akit elengedtek.
2021. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En mindig csak jobbakat kapok az elettol az aktualis exek utan.

De soha egynel se hittem azt hogy valaha más is fel fog érni az exszel, nemhogy még hogy überellni is fogja.


Az élet meg mégis rácáfol mindig.


De még a mostani barátom mellett sem hiszem azt h valaha is valaki felérne hozzá hiaba cáfolt már erre az élet nekem rá számtalanszor.

Plane mivel ugye ezzel (mindig jobb pasi jon mint az elozo)már ott tartok, hogy nagyon magas már a szint. Mert szoval exek utan mindig jobbak jöttek, ergo a ffiak egyre kisebb százalékát kapom már a felső párezerböl, egyre kisebb az esely arra, hogy a kövi is hozza az ex szintjét, plane h felul is irja úgy, hogy en az első srác szintjét se hittem eleve hogy valaha bárki is felülírja egyszer.nemhogy a 2. srácet, aki hihetetlen, de jobb, mint az elso, aztan még hihetetlenebb, hogy a 3.mégjobb az elso kettonel, aztan a már abszolut hihetetlen, hogy a 4. is képes felulirni az exeket, es igy tovább, igy most ott tartok hogy ugy erzem 10/10-essel járok, azaz...


Igy alakult az hogy soha nem hiszem/hittem hogy barki is valaha jobb lesz vagy hasonlo szintu legalabb az exhez es szeretni is fogom es ö is szeret.

2021. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az exet te dobod, akkor simán fogja más überelni.

Ha ő dob téged, akkor már más kérdés.

Én most szenvedem, hogy dobtak. De ha már dobott csak lesz valaki aki jobban szeret, és nem enged el.

Szóval mindenképp jobb lesz. Kérdés mikor.

2021. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen (sok-sok éve már) én is így éreztem egy csalódás után. Aztán rá fél évre fülig szerelmes lettem újra. :)


30 felett is volt pár szakításom, ott már nem is volt kérdés, hogy lesz majd új szerelem.

2021. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én éreztem ezt. Azóta el telt öt év. Csodás embereket ismertem emg, de egyik se ért a nyomába, még távolról sem.


Ez van. Nem kötelező szerelmesnek lenni. Ez a dimenzió amúgy sem a vágyak beteljesüléséről szól.

2021. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!