Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy jó párkapcsolat felér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó párkapcsolat felér egy terápiával? Mennyivel letettek boldogabbak, motiváltabbak, sikeresebbek a párotok mellett?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem ér fel, ha sérülten mész bele attól nem lesz jobb.
2021. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mit értesz sérült alatt?
2021. júl. 19. 14:13
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azt érti alatta, hogy amíg nem dolgozod fel az előző kapcsolataidban szerzett traumáidat, addig teljesen felesleges új kapcsolatba kezdeni. És ez egy nagyon jó meglátás, mert sokat a párkapcsolattól várják a boldogságot, pedig boldog párkapcsolatot csak két kiegyensúlyozott ember tud működtetni. Ha valaki csak attól teszi függővé a boldogságát, hogy van-e kapcsolata, sosem lesz boldog igazán.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, nagyon sokat emelhet egy emberen a megfelelő társ. Ha van két ember, akik rendben vannak önmagukkal és nem a másiktól várják az állandó visszacsatolást az önbizalmuk dagasztására, akkor remekül tudják egymást motiválni.

2021. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Az en peldam:

- egyik exem kidobott amikor felvettek fősulria olyan alapon hogy ott (masik város) ugyis bulizni meg pasizni fogok ő ezt nem várja ki. (De aztan meg kb 2 évig egyutt voltunk es megjott a kedve a tanulashoz felvetelizett oda ahova kiszamoltam a bekerulesi esélyeit es azota diplomas)aztan megint kidobott. A fosulit már masik baratommal fejeztem be (magyaran semmit nem nyujtott nekem a kapcsolat)


Amaaik baratom segitett a szakdolgizatban is, mindenben, de kozben meg is csalt, drogügyek miatt rendorsegi vallatasokra is kellett járnom, hazkutatásunk ia volt stb, szét is mentunk (ha azt nézem hogy nelkule is lediplomaztam volna, es nem lettek volna drogügyeim se, megint semmit nem adott ez a kapcsolatom se)



Aztan volt egy feltekeny baráton atváltoztatott sportos szurke eger lannya hogy nehogy tetszek bárkinek is, kozben allandoan rugdosott hogy jobb melohelyeken dolgozzam, amikor meg beütött a karrier irigy lett es es leüvöltötte a fejem hogy biztos csak mákom volt hogy felvettek. Ő is kidobott mert folyamat kisebbsegi komplexusai voltak mellettem hogy szep is vagyok meg okos is..(a kapcsolat annyit adott hogy már el tudtam magamrol hinni hogy jo munkahelyeken is hozom a szintet jo munkaero vagyok)


A kövi barátom bűnöző volt de tole teljes anyagi stabilitast, hatalmas törődést szerelmet kaptam, utolso vérig is kuzdott értem, megházasodtunk aztan lecsukták 10 évre. (A kapcsolat rengeteg szerelmet boldogságot adott, utána teljesen tonkrementem lepukkantam meg akartam halni)



A mostani barátom hasonlit a feltekenyre, csak ő nem akar átöltöztetni megvaltoztatni csak ffiakkal nem beszélhetek, es full gazdag és teljesen legálisan dolgozik, megis rugdos engem karriert épiteni. (A kapcsolat jelenleg életet nyujtott nekem élni akarást, adok magamra, felálltam, szerelemmel táplál, kvázi megmentette az eletem de nem fejlodok sehova. Mivel a karrierepites tobb időt igenyelne ergo bőven kevesebbet lennék a barátommal......igy nem épitek karriert ujra anyagilag padlon vagyok)

2021. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi az elütesek miatt
2021. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

*" meg akartam halni"

Meg a párom is..

2021. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#3 Nekem még nem volt párkapcsolatom és szerintem emiatt nem vagyok valami boldog és motivált az életben. Voltam több terápián, de egyik se segített rajtam, ezért keresek olyan kapcsolatot, ami a szereteten elfogadáson alapszik. Nem az a célom, hogy lehúzzam sőt én is szeretném boldoggá tenni. Abban hiszek, hogyha az ember tartósan él egyedül, akkor boldogtalan lesz és látni lehet, hogy a terápiák elég kevés emberen segítenek, ezért hiszem azt, hogy a szeretet felér a terápiákhoz.
2021. júl. 19. 15:55
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

4. Tipikus buta nő vagy. Ezen ne sértődj neg, apró pénzre váltottad az életed, sosem voltál erős, aki értékesnek tartja magát.


Én meg egy totálisan elmebeteg férfi vagyok, aki tudatosan készült az életre, sportoltam, lediplomáztam azért, mert felelősséggel akartam tartozni az elképzelt párom és az elképzelt családom felé. Olyan eredménnyel, hogy kutyának nem kellek a mai napig sem. Túl jófiús vagyok, a kinézetem sem amolyan olasz csődör féle. Ma már saját stabil életem van, jó bevételekkel, ház, autó. Aztán mégis egyedül vagyok. Tudod miért? Mert kiszámítható vagyok, megbízható, stabil.


Nincs drog ügyem, nem keres a rendőrség, nem vertem meg nőt, nem kell tőlem félni, esténként itthon vagyok, nem vagyok verbálisan agresszor, segítek, támogatok. Összefoglalva, egy haláli unalmas lúzer, mellettem sem testileg, sem lelkileg nem lehet szenvedni!

2021. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8. Nem én vagyok a buta, a ffiak ilyenek. Ennyit nyujtanak egy kaocsolatba. Azaz kvázi semmit.


Ha szegeny, ha full gazdag, az en megélhetésem/lakhatásom/etkezésem/ gyerekkel az eletszinvonalam CSAK es kizárolag rajtam mulik.


Pedig van az a mondás, hogy ketten könnyebb. Az egyik legnagyobb hazugság ez.


Egyetlen barátom mellett fejlodtem annyit csak hogy már elhiszem magamrol hogy jo munkaero vagyok, státuszt tudok kiépiteni ha akarom.

De parkapcsolat eddig eletemben nem nyujtott semmit.


Kizarolag csak azt h van kivel szexelni kelni fekudni aki atolel, meg stb.

2021. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9. te sem jöttél még össze szerelemből senkivel..
2021. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!