Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki alakulhat párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki alakulhat párkapcsolatban négy hónap után még a szerelem?

Figyelt kérdés
Párommal több, mint négy hónapja vagyunk együtt és azt mondta nem szerelmes belém csak mély érzései vannak irántam. Nagyon szeret és együtt akar velem lenni, de emiatt mély pontba került a kapcsolatunk. Adtunk még a dolognak egy esélyt hátha ki alakul még benne a szerelem. Csak nem tudom, hogyan érhetnénk ezt az érzést el benne, mikor azt mondja tökéletes vagyok számára és én vagyok álmai nője, de sajnos valamiért nem tudjuk miért nincs meg az a plusz felőle. 19/L vagyok, ő 21/F

2021. júl. 16. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neki így a jó, így tud csak kötődni?


"Mindannyian mások vagyunk" - ezt még egy dal is hangoztatja...

2021. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Nálam az ilyeneknél habár joval idosebb pasiknál (30), valahogy az hatott mikor le akartam lépni, elkezdtem másokkal kavarni(vagy az kiderult), vagy kimentem kzlfoldre tancolni meg ilyesmiket csinaltam (elvegre félig szabad vagyok igy alapon)es vmi felbőszült "bikává"változtak.

Neki álltak picsogni hogy szeretnek komoly kapcsolatban legyunk, jöjjek haza ne maszkaljak ki, es de ki is készültek idegileg.


A pasiknak ugy néz ki a szerelem az szenvedés csak es ez kell nekik :(

Amig "kéznél" vagyok szerelmes csillogo szemekkel az meg olyan snassz, az ugy nem jo..

2021. júl. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Belsore nem felelsz meg neki, kulsore igen, csak fiatalka meg, nem tudja megfogalmazni, mi nem tetszik benned, hiszen szep vagy.
2021. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettes, te egy mezei kis ribizli vagy! Mi az, hogy félig szabad? Az olyan, mint amikor félig fingok, vagy félig szülök egy gyereket?


Ki szeret szenvedni? A te sunád viszket annyit, mint a csalánhoz vert ló...sz. Ez az igazság!

2021. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Nemigen. Valakivel vagy összeillünk, vagy nem. A szerelem olyan,, mint a fing. Ha nagyon erőlteted, lehet, hogy szar lesz...
2021. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!