Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha valakinek a tinikorából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha valakinek a tinikorából kimarad a párkapcsolat, szerelem téma?

Figyelt kérdés
Nekem nem jött össze, sőt nem is nagyon volt bátorságom lányokkal ismerkedni.
2021. júl. 18. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Az első komoly kapcsolatom 19 évesen volt, úgyhogy nem hiszem, hogy gáz lenne.
2021. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Gáz. Ezt már általánosban el kell kezdeni, hogy mire felnőtt leszel semmi gondod ne legyen!
2021. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

19 évesen feküdtem le valakivel először, és ekkor is csókolóztam először :D Aztán a dugópajtit leváltottam a barátnőmre nem sokkal később, akivel 2 évvel később is nagyon boldogok vagyunk. Azóta valahogy felismerem hogy mikor jövök be valakinek, előtte teljesen sötétbe voltam úgymond és 0 önbizalmam is volt miatta.


Az picit más tészta ha már 25-30 év körül vagy és soha nem volt még kapcsolatod, mert akkor már tényleg hatalmas hátrányból indulsz. Ha jól tudom van is ilyen statisztika amin ábrázolják hogy x éves korig az emberek hány százaléka vesztette el a szüzességét, a közép húszas évek után eléggé vízszintes marad, tehát nagy része azoknak akik addig nem voltak kapcsolatba, nem is lesznek soha.

2021. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Magamon tapasztalom, hogy 15-16 éves korban jó, ha elkezdi megismerni a lányokat, mert huszonévesen érhetik meglepetések.

Hülyeség olyan kapcsolatokba belemenni, ahol a csajt már minden rámenősebb fiú felpróbált, de ebben a korban már látni, hogy ki a királylány, a kiskertész (egyik melegágyból a másik melegágyba), a sárkányfióka, a halvérű, stb.. Nem kell minden lányt megdönteni, de ki kell ismerni őket, hogy ha komoly kapcsolatra kerül majd a sor, ne töröljék föl veled a padlót.

Bátorság meg csak annyi kell, hogy elviseled, ha kikosaraz a lány, amikor közeledni akarsz. A felnőtt élet tele van kudarccal, ezt is meg lehet szokni.

2021. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok és még nem volt párkapcsolatom, sem semmi egyéb pl. randizni sem voltam soha. Engem igazából 18-19 éves koromig egyáltalán nem is foglalkoztatott ez az egész, egyáltalán nem érdekeltek a fiúk és nem is vágytam egy barátra. Most már el tudnám képzelni, hogy párom legyen. Viszont abszolút nem zavar, hogy eddig nem volt. Ha valaki nagyon kérdezgeti stb., akkor nyilván kellemetlenül érzem magam miatta és frusztrál, de egyébként ha kizárólagosan csak a magam érzéseire fókuszálok, akkor nem. Én nem érzem úgy, hogy bármi hátrányom is származna belőle. A környezetemben pl. a barátaim körében sem volt jellemző, hogy tiniként barátjuk/barátnőjük lett volna. Most is nagyon kevés olyan barátom és ismerősöm van, akinek komoly kapcsolata van, sokkal gyakoribbak az egyedülállók és az ilyen laza, alkalmi kapcsolatokban élők. 22/L
2021. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!