Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy dundi lánynak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dundi lánynak van esélye egy sportos/vékony testalkatú srácnál?

Figyelt kérdés

Sosem voltam felszínes, nem igazán érdekeltek a külsőségek.

Exem pl a 130 kg-ot súrolta, nem zavart, sőt kifejezetten tetszett is.

Már 8 hónapja szingli vagyok, senki sem fogott meg. Egészen mostanáig. Egy baj van, ez a srác sportosabb testalkatú, és nem hiszem hogy lenne nála esélyem. Nagyon hasonlóan látjuk a Világot, és a személyiségébe egyszerűen minden megvan amit keresek. Viszont ismerem (látásból) exét, és ő elég vékony lány, ebből arra következtettem, hogy rám sem nézne nőként.

Vajon lehet nála esélyem?


Az hozzá tartozik a történethez hogy rendszeresen edzek én is

90 kg felett voltam régen, most 78 vagyok a 174 centimhez, tehát a fogyásomért nap mint nap teszek



2021. júl. 18. 22:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Többieknek is köszönöm a válaszokat
2021. júl. 19. 16:14
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! #15-ös vagyok, köszönöm szépen! Én is gratulálok neked az eddigiekhez, csak így tovább! :) Ezt az önbizalom dolgot sajnos elég nehéz helyrerakni, mert sok dologból eredhet. Jobbik esetben abból eredt ugye, hogy nem voltál elégedett a külsőddel és amint jobban fogsz kinézni, vagy épp megtetszel egy "jócsávónak" ez helyrejön. Rosszabbik esetben múltbéli dolgokból ered (mint nekem), és mivel a folyamatos megalázásoktól benned maradt egy kisebbrendűségérzés, nem fog elmúlni akkor sem, ha eljutsz odáig külsőleg, ameddig szeretnél és nem tudod a dicséreteket sem úgy kezelni, mint ahogy kellene. Nálam sajnos jelenleg ez a legnagyobb probléma, hiába jut már most több udvarló, elijesztem őket ezzel, hogy sosem vagyok magammal elégedett és nem tudom a bókokat normálisan kezelni :D Remélem te inkább az első eset vagy és jól fog alakulni minden! Drukkolok neked! :)
2021. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szépen! Sajnos én is a második kategóriába tartozom.

De ne add fel te sem. Nem marad ez így örökké. Tűzz ki célokat, küzdj értük, ha valami nem tetszik a külsődöm akkor változtass, amin meg nem tudsz változtatni azt el kell fogadni. Próbáld dícsérni magad a tükör előtt, addig kell mantrázni a dolgokat, míg a tudatalattidba be nem épülnek a negatív berögződések helyett a pozitívak. Nem lehetetlen, csak hosszú folyamat. Hajrá csajszi!

2021. júl. 19. 16:59
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt meg a külső csak egy tulajdonság a sok közül. Kár ezen ennyit pörögni. Tényleg,kib.szott kár és felesleges. Nyilván mindenki fog változni, nem kell emiatt most szarul lenni, hogy még nem olyan vagyok, mint leszek.
2021. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#22-es vagyok.Megpróbálom, köszönöm! :D Próbálok elfogadó pasit is találni, akinek van hozzám türelme, mert tudom, hogy egyszer majd jobban kezelem ezt a helyzetet és még jól is fog esni majd a dicséret.


#24: oké, hogy nem a külső a mindegy, de ezzel nem fogod megnyugtatni a nem tökéletes kinézetű lányokat. Sajnos csomó helyről érkezik ránk a nyomás, hogy gyönyörűnek és vékonynak kell lennünk, arról senki nem beszél, hogy legyünk okosak és háziasak is :D sőt, kifejezetten hátránynak érzem már így magamat mesterképzésre járóként, sokszor megkérdezik, hogy ugyan minek nekem a karrier... Ilyen általános dolgokkal meg, hogy amúgy empatikus vagyok, lehet velem mindenről beszélgetni, sosem csalnék meg senkit, stb. már szinte semmit nem érek, mert ezek valakinél vagy alapelvárások és várják a pluszt, amit tudok adni, vagy egyáltalán nem számít, és leszarja, hogy kedves vagyok-e, csak legyek 90/60/90.

2021. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#25

Csak a saját értékrended számít.

Sokkal többet ér hogy okos és empatikus vagy mintha 5-10 kilóval kevesebb lennél. Meg így legalább kiszűröd a tahókat akik csak a külsőségeket nézik. Én mindig próbálom így felfogni.

Mindenki tökéletes a maga módján. Amit meg a közösségimédia sugároz az NEM A VALÓSÁG

Ezt kéne nekem is és neked is belevésni az agyunkba. Olyan ideálokhoz akarunk hasonlítani amik nem is léteznek

2021. júl. 19. 19:15
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nagyon igazad van! Próbálom én is így felfogni, és próbálom azt hinni, hogy ez csak azért van, mert egyszerűen nem a megfelelő pasikkal randizom... :D majd talán egyszer valahogy a megfelelők sodródnak az utamba
2021. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!