Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy dundi lánynak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dundi lánynak van esélye egy sportos/vékony testalkatú srácnál?

Figyelt kérdés

Sosem voltam felszínes, nem igazán érdekeltek a külsőségek.

Exem pl a 130 kg-ot súrolta, nem zavart, sőt kifejezetten tetszett is.

Már 8 hónapja szingli vagyok, senki sem fogott meg. Egészen mostanáig. Egy baj van, ez a srác sportosabb testalkatú, és nem hiszem hogy lenne nála esélyem. Nagyon hasonlóan látjuk a Világot, és a személyiségébe egyszerűen minden megvan amit keresek. Viszont ismerem (látásból) exét, és ő elég vékony lány, ebből arra következtettem, hogy rám sem nézne nőként.

Vajon lehet nála esélyem?


Az hozzá tartozik a történethez hogy rendszeresen edzek én is

90 kg felett voltam régen, most 78 vagyok a 174 centimhez, tehát a fogyásomért nap mint nap teszek



2021. júl. 18. 22:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Bőven túlsúlyos nő vagyok, a párom mégis izmos. Nem ezen múlik, nyugodtan vesd be magad!
2021. júl. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem igazán hinném.Én 170/70 körül mozgok,alkatilag mivel magasabb vagy olyan lehetek,mint te.Sportos izmos férfiaktól sosem kaptam bókokat,kb még egy mosolyt sem.De ez függ kisugárzástól is,ha az rendben van lehet azért esélyed.
2021. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap pont láttam egy ilyen párt, vékonyabb, de aránylag izmosabb srác, meg egy nagyon dundi csaj, kb 3x akkora mint a srác. Te ahhoz képest gyufaszál vagy. :D

Mondjuk szerintem abban a látványban a gáz az volt, ami a csaj arcán volt.. Az az öröm, amikor simogatta a srác hátát. Ott látszott a csajon, hogy nagyon nincs rendben magával, és isteni áldásnak érzi, hogy "megszerezte" ezt a pasit. Szóval önbizalom :D

2021. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
Itt minden kövér nőnek sportos párja van, úgyhogy simán. :)
2021. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 172 cm vagyok és hozzá vagyok kb 78 kg. Szerencsére jól oszlik el rajtam és nem látszódom annyinak :D mindenféle férfivel randiztam már, volt akinek bejött a testalkatom, volt aki beszólogatott, hogy egész jó nő lehetnék, ha lefogynék. Rólam is azt kell tudni, hogy nap mint nap teszek a testemért, autoimmun betegségeim vannak, ezért lassabban megy, viszont voltam 100 kg felett is 10 évvel ezelőtt, szóval már ezt is haladásnak érzem :D nem tudom te hogy vagy ezzel, nekem inkább az önbizalom kérdés miatt nehéz. Egy sportos srácnak valószínúleg sok az önbizalma, mert tetszik sok nőnek és ez nyilván boostolja, nekem viszont pirinyó önbizalmam sincs, ezért nem tudom magamat egy ilyen férfi mellett elképzelni.


23/N

2021. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
#15 13 évesen 100+ kg voltál?
2021. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
#16: 95-100 körül
2021. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es

Nem most kezdtem fogyni.. 2 éve küzdök ezzel az egésszel. Evészavar, testképzavar, van itt minden mi szem, szájnak ingere.

Egyáltalán nem az "alfákra" bukom.. sokkal fontosabbnak tartom a személyiséget. De nem tehet arról hogy ki fog meg

2021. júl. 19. 16:09
 19/27 A kérdező kommentje:

# 15

Nagyon igazad van

Nekem is az önbizalmi dolgokkal van problémám. Ő egy magabiztos férfi én meg hozzá képest egy bizonytalan kislány

Gratulálok a fogásodhoz, és jobbulást!

2021. júl. 19. 16:12
 20/27 A kérdező kommentje:
Bocsi, * fogyásodhoz
2021. júl. 19. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!