Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy dundi lánynak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dundi lánynak van esélye egy sportos/vékony testalkatú srácnál?

Figyelt kérdés

Sosem voltam felszínes, nem igazán érdekeltek a külsőségek.

Exem pl a 130 kg-ot súrolta, nem zavart, sőt kifejezetten tetszett is.

Már 8 hónapja szingli vagyok, senki sem fogott meg. Egészen mostanáig. Egy baj van, ez a srác sportosabb testalkatú, és nem hiszem hogy lenne nála esélyem. Nagyon hasonlóan látjuk a Világot, és a személyiségébe egyszerűen minden megvan amit keresek. Viszont ismerem (látásból) exét, és ő elég vékony lány, ebből arra következtettem, hogy rám sem nézne nőként.

Vajon lehet nála esélyem?


Az hozzá tartozik a történethez hogy rendszeresen edzek én is

90 kg felett voltam régen, most 78 vagyok a 174 centimhez, tehát a fogyásomért nap mint nap teszek



2021. júl. 18. 22:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megjósolni, csak rajta múlik.
2021. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi innen nem tudjuk megállapítani. Ha a vékony lányok jönnek be neki, akkor sincs baj, ha nem felszínes. Lehet nála esélyed, miért ne próbálkoznál? Legrosszabb esetben lekoppint. Te pedig fogyóban vagy, ami biztosan lendít majd az önbizalmadon. Sok sikert hozzá és a fiúhoz is!
2021. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
174/78 az nem annyira vészes. Miért ne lenne nála esélyed ???! Egy próbát megér.
2021. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Én túlsúlyos vagyok , sokkal több kilóban mint te és mégis sportos a párom. Viszont én vagyok az első molett barátnője 😅 ha megvan a kémiai és az a bizonyos szikra, hidd el mindegy lesz, hogy vékony vagy kövér vagy.
2021. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Húú köszönöm szépen a válaszokat.

Most kicsit megnyugodtam, bár tényleg elég hihetetlennek tartom hogy tetszenék neki, csak reménykedni tudok hogy nem olyan felszínes.


#4

Neked pedig sok boldogságot a pároddal😊

2021. júl. 18. 23:15
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg, hogy nem tetszel neki, nem lesz felszines. De esely barmire van, legyel korulotte magabiztos, jokedvu, beszelgessetek, vicces flortoles belefer, aztan vagy lesz valami, vagy nem.

En sem vagyok egy szepsegkiralyno, de valamiert allandoan nyomulnak ram ferfiak, pedig en csak lazan elvagyok veluk, poenkodunk stb, szerintem ez bejon nekik. (Nyilvan bunronda sem vagyok, de ez inkabb a fejemnek koszonheto, nem az alakomnak. Vekonyabb vagyok mint te, csak puhos :D)

2021. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6

Persze, nem is erre céloztam

Meglepő módon én is tetszem a srácoknak. Most is van kb 3 fiú aki ezer örömmel összejönne velem.

De engem nem fognak meg, az intelligencia hiánya és a céltalanságuk miatt.

Általában úgy szokott lenni ha valakinek megfog a személyisége annak én nem kellek.. ezért vagyok elég szkeptikus most is.

2021. júl. 18. 23:34
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem is vészes. 165 vagyok 68 kgmal és sportos párom van. Én is fogyózok viszont, szóval hajrá🤗
2021. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Rajtam van kb 10 kiló felesleg, és a párom axtra bomba alkat, sportol rendszeresen, és fiatalabb is nálam. A kémia megvan és szeretjük egymást. Nektek is van esélyetek, vagy ha nincs, nem passzoltok. De akkor majd lesz jobb :)
2021. júl. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%
most kezdtél csak fogyni és már egyből alfákra hajtanál? nem szégyenled te magadat ? Majd ha leszel 50-60 kiló és szép a pofid is akkor kezdhetsz ilyen alfákkal, addig maradj a saját fajtádnál, tudod akiknek fell kell gyúrni a hasát hogy lásd a cerkáját..
2021. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!