Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A valóságban egy ilyen esemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban egy ilyen esemény tud vonzalmat kiváltani az intelligens nőkből, vagy ez csak az alacsonyabb rétegnek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


1:08-tól


Ez menőnek számít?


2021. júl. 3. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Tud, de te nem Eminem vagy!
2021. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én önmagam vagyok. De igazából ebben a kérdésben arra céloztam, hogy nagyobb mélységei vannak annak a jelenetnek, mint az ember elsőként gondolná.


Nem elég, hogy Eminem bátean odaáll úgy, hogy nemrég megverték, de a rap közben elmondja magáról azokat a dolgokat is, amikről tudja, hogy a másik bele fog kötni! Aztán amikor a rap végén oda dobja a mikrofont a másiknak, hogy mondjon olyat róla, amit nem tudnak, akkor a másik pasi lefagy.


Eminem ebben a (félig önéletrajzi?) filmben egy szegény srácot játszik, aki ki mer állni önmagáért.

2021. júl. 3. 16:06
 3/4 A kérdező kommentje:
*bátran
2021. júl. 3. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseim szerint kifejezetten művelt és intelligens (témától függ, persze) vagyok, így válaszolnék:


Nekem a rap, mint műfaj egyáltalán nem jön be, bár elismerem ellenben mondjuk a technóval. Számomra sose érhet el olyan magaslatokat, mint amire a klasszikus vagy rock zene képes. Ez persze csak az én véleményem, sok ismerősöm szereti a rapet és egyiküket se tartom kevesebbnek emiatt. Rapből én csak a Epic Rap Battles of History-t és Whitney Avalon-t hallgatom. :D


Eminemet sose hallgattam, mert nem érdekelt és nem az én világom, de az 8 Mile egyébként kifejezetten tetszett - történetesen ez volt a kedvenc jelenetem az egész filmből.


A zenei ízlés egyébként nem tükrözi az intelligenciát. Minden műfajt hallgat mindenféle értelmű ember, nem ezen múlik.

2021. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!