Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kivàltani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kivàltani egy sràcbol hogy lépjen? Mitöl èrzi azt hogy akar engem?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sràccal, ismerkedünk.

Beszélgetünk, elvagyunk, akar talàlkozni, nyitott kapcsolatra.


De valahogy itt stagnàlunk. Azaz séta beszélgetes. Mint egy idegennel.


Engem teljesen lehozna az ha nekem kellene nyomulnom mint nö. Nem làtnék benne onnanstol férfit. Igy pl en nem fogom öt meghivni programra vagy megcsokolni ha ö nem erez ezekre magàban egy késztetést.

Kicsit nekem "fa"igy a màsik mintha nem lennének benne hormonok vagy nem is tudom.


Nem akarom erre kiélezni a beszélgetést mert ugy sem attol fog engem akarni hogy jàrtatom a szàm.

Hogyan lehetnék vonzobb szàmàra? Mitöl èrzi azt egy sràc hogy nem tud ellenàllni es pl megakar csokolni? Vagy nem csak sètalni akar es beszélgetni hanem együtt lenni valahol?


2019. okt. 15. 07:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Es amugy az ilyen sràcok akik a végtelenségik képesek csak sètalni, igazàbol pàrkapcsolatban sem dominànsak?
2019. okt. 15. 07:52
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Na, ezt hívják szexizmusnak!
2019. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs de nem olyan alapon vagyok vele mint a barataimmal vagy tesommal..
2019. okt. 15. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg hozz fel Neki egy olyan programot amit szeretnél, szívesen mennél el Vele, és a helyzetet adná,hogy amennyiben tényleg szeretne Tőled valamit, közelebb kerülnétek egymáshoz, lépne.A sétálgatástól így tovább lépnétek, viszont nem Te tennéd meg a kezdeményező lépést. Pl. menjetek el bulizni, ahol táncoltok, egymáshoz közelebb, intimebb helyzetbe kerültök. De ez csak 1 tipp.
2019. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De ezen is nem ö agyalna ha kellek neki?

Öszintén, kicsit asszexuálisnak látom igy a sràcot.

2019. okt. 15. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:
És valóban egy olyan srácot akarsz, aki melletted mással is dugni akar?
2019. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hàt pont nem tünik olyannak :)

Mindegy. Elsètálgatok még vele egy ideig. Majd lesz baràtom. Ha nem ö, majd más akkor.

Csak sajnàlom mert nekem ö tetszik de egyelöre csak kiábrándulni kezdek

2019. okt. 15. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Lehet, hogy nem érzi azt, amitől lépne.
2019. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire nem akarsz vagy mersz lépni felé, akkor azt is el tudom képzelni, hogy semmiféle egyértelmű jelzést nem adsz neki, hogy ő léphet feléd. Lehet, ő is "fának" tart téged.
2019. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eleve en kerdezem jössz legközelebb is? Igen persze. Ez negy
2019. okt. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!