Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időt adsz egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adsz egy kapcsolatban annak, hogy elkezdjenek kialakulni az érzések a másik felé?

Figyelt kérdés
Vagy elmondható, hogy ha 1-2 randi után nincs meg a gyomorrebegtetős érzés, akkor inkább felejtős?
2021. máj. 13. 19:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ.

#7 érdekelne, hogyan tudod megkülönböztetni a vonzalmat az érzelemtől?

2021. máj. 13. 20:23
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

3-4 randi után nekem nem jönnek érzelmek. Azt már az első randin érzem, hogy "akarom" őt, vagy sem. Ha nincs meg az első randin az a "plusz", akkor nem jön később sem.

Valódi érzelmek viszont nálam az exemmel minimum 3-4.hónapban alakultak ki csak.

2021. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mély és alapos önismerettel, amiért éveket dolgoztam (és életem végéig fogok is, ez egy élethosszig tartó tanulási folyamat :))

7es

2021. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkinek más.

Nálam az a helyzet, hogy ha 1-2 randi után se érzek egyáltalán semmit, akkor felejtős a dolog.

Ezekből aztán vagy semmi nem lett, mert nem volt sem vonzalom, sem érzelem, vagy kialakult hosszabb/ rövidebb kapcsolat.

A régi kapcsolataimból a legrövidebb 1, a leghosszabb 10 hónap volt.

A férjemmel pl neten ismerkedtünk meg, az 18 nap mindennapos beszélgetés volt, majd utána volt az 1. randink. Annyira egymásra hangolódtunk, hogy az 1. randi után azt mondta szeretné, ha egy pár lennénk, és én is így éreztem, ezért igent mondtam. 1,5 év után össze is házasodtunk. :) Most már 11 éve vagyunk együtt.:)

35/N

2021. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatizálás, vonzalom már az első randikon kialakul, szerelemhez nekem kell kb 1 hónap.
2021. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Semennyit, eleve nem kezdek kapcsolatba érzések nélkül. Mi értelme lenne?
2021. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!