Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időt adsz egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adsz egy kapcsolatban annak, hogy elkezdjenek kialakulni az érzések a másik felé?

Figyelt kérdés
Vagy elmondható, hogy ha 1-2 randi után nincs meg a gyomorrebegtetős érzés, akkor inkább felejtős?
2021. máj. 13. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabad beleugrani kapcsolatba majd megszeretem alapon, mert nem fog működni és minél jobban erőltetitek, annál kínosabb.
2021. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1-2 randinál azért több kell
2021. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Demiszexuálisként a legkorábban 1,5-3 hónap. Viszont az ismerkedés nálam eltart fél-1 évig is.
2021. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
De ha több lesz, mint 1-2 randi, és a másikban már elkezd kialakulni valami érzelem, te pedig hirtelen a 3-4. randi után azt mondod bocsi mégsem, akkor te leszel a rossz.
2021. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzek soha senki iránt ilyen pillangós, rózsaszín felhős szerelmet. Ha osszeillunk akkor egy idő után megszeretem és ennyi.
2021. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Eleve nem kezdek úgy kapcsolatot senkivel, hogy nem érzek semmit.
2021. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra szükség van, hogy a vonzalom már az elején meglegyen, de szerintem valós érzelmekről csak jóval később lehet szó, amikor már alaposabban megismerem a másikat. Tudom, hogy a tünetek ugyanazok, de én meg tudom különböztetni az intenzív vonzalmat a szerelemtől.
2021. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Van, amikor az ember érzi, hogy ebből bizony nem lesznek komoly érzelmek. Ez lehet akár pár nap, egy pillanat, egy randi, vagy pár hónap.
2021. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a szempontból az összes kapcsolatom másként alakult.


Volt szerelem első látásra, volt barátságból lett szerelem, volt hosszú, puhatolódzó ismerkedés utáni mély szerelem és szeretet, úgyhogy ez nagyon összetett.

Az viszont biztos, hogy eddig a legjobb az volt, amikor adtunk egymásnak időt és hosszasan ismerkedtünk. Talán furcsa, de mindezt férfiként érzem így. :)

2021. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 7-eshez, ne keverjük a vonzalmat a szeretettel!

Vonzalom nálam kell legyen már az első randin, azaz tetsszen az illető külsőre, az első csók jól essen, utána jelenjen meg a szexuális vágy. De ahhoz hogy idáig eljussunk, kell egy szellemi összhang, ami akár már az írogatásnál is látszódhat, de a randi alatt mindenképp megmutatkozik - azaz megértjük egymást, egy szinten vagyunk szellemileg, működik a humor, flört. Ezek után jön a testi közeledés, érintések, csók, szexuális vágy ébred bennem. De a szeretet sok együtt töltött idő után alakul ki. A vágy a vonzalom miatt ott van, szeretnék vele lenni minél többet, vágyok a közelségére, érintésére, társaságára, de ez még nem szerelem, csak kémia, vonzalom, egy hullámhossz.

Számomra a szerelem idővel alakul ki (kb fél év), amikor ki tudom mondani, hogy szeretem. Van benne egy mélyebb ismeretség, kötődés. Ez már érzelem. A kezdeti fellángolás, vonzalom meg csak érzés, de mindennek az alapja.

2021. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!