Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondtad már udvariasságból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtad már udvariasságból, hogy szeretsz valakit? Vagy szakításkor, hogy hiányozni fog?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy a szemedbe néztek és azt mondták hogy szeretlek, te meg nem tudtál mást mondani?

Vagy mikor lezártál egy kapcsolatot és közölték , hogy hiányozni fogsz, te is ezt hazudtad?


Utólag elmondtad az illetőnek (főleg a szerelmet) vagy inkább lapítottál?


Ill. ha nem ezt mondtad, mivel hátráltál ki a kínos beszélgetésből?


2021. ápr. 16. 22:32
 1/10 anonim válasza:
Ilyen mély dolgok ugyan nem voltak, viszont egyszer találkozgattam egy fiúval, aki nagyon jószívű meg kedves volt, de nagyon nem az esetem. Mindig mondta, hogy mennyire megkedvelt, meg ilyenek, én pedig egyre kevésbé éreztem bármit is. Azonban mindig mondtam, hogy így is ugyanígy érzek, mert olyan kis esetlen volt, hogy nem volt szívem elmondani neki, hogy egyre kevésbé bírom. És azt hittem, hogy majd talán újra megkedvelem, vagy valami. Aztán egyik nap (1 hónapnyi találkozgatás és 1,5 hétnyi teljes érzelemmentesség után) úgy döntöttem, hogy legyen vége, és elmondtam neki, hogy semmit nem érzek, nem is nagyon éreztem már a végére. Nagyon rosszul esett szegénykémnek, de úgy éreztem, muszáj elmondanom neki az igazat. Rávágta, hogy csak magamnak akarom megkönnyíteni a szakítást. Azóta inkább őszinte voltam az emberekkel, ők pedig megértőek.
2021. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1 . Jaj, hát ilyenre gondoltam köszönöm. Nekem is volt így. Elképesztően kellemetlen, hogy valaki szerelmet vall, de még az is kikerülhető.

De mikor szakításnál átölel, hogy hiányozni fogsz, mit lehetne mondani? Hogy ne haragudj, de te nem?

2021. ápr. 16. 22:49
 3/10 anonim válasza:

Első vagyok. Ez a másik fél személyiségétől is függ. Az én esetemben a végére egy pióca lett, így simán a képébe mondtam, hogy lekattanjon rólam (azután is írt nekem Fake profilokon). Ha tudod, hogy nem lesz visszhangja, szerintem mondhatod neki, hogy te is fogsz hiányozni. Talán ha nem is ő maga, valami élmény biztosan.

Ha ilyen pióca az illető, akkor legyél keményebb, mert a szép szavakból nem értenek.

2021. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Olyan nem volt, hogy udvariasságból azt mondtam.

Olyan volt, hogy szakításkor "hiányozni fogsz"-ot mondot a lány. Ez mélyen érintett, mert tényleg őszinte volt.

2021. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer szívtam meg nagyon azzal, hogy nem pont azt mondtam amit érzek, hanem azt amit hittem, hogy jó válasz.

Ismerkedésszerűségben voltunk a pasival, alakuló szexkapcsolat. Eljutottunk egy szintre, ahonnan nem akartam se vissza se előrébb lépni. Legnagyobb meglepetésemre kérdezett valami olyasmit, hogy erősödtek az érzéseim...ez volt a lényege. Nem tudtam miért kérdezi, nem tudtam hova rakni, nem tudtam mi a jó válasz. Főleg ahhoz, hogy legalább olyan szinten megmaradjunk. Visszakérdezni nem mertem. Tehát mondtam, hogy igen, kedvelem, részleteztem miért, tehát próbáltam ilyen arany középutat találni. Ettől kezdve elkezdett kihátrálni a kapcsolatból, megrémült, hogy többet érzek mint kellene. Szóval kiderült, nem őszinte volt a kérdése, csak hátulról jövősen akarta megtudni, nem kezdek-e jobban ragaszkodni mint kellene.

Megfogadtam, inkább hassak nagyon bénának, de mindenre rákérdezek ez után amiben kicsit is bizonytalan vagyok.

2021. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4. És te mit mondtál rá? Hogy te is? Vagy hallgattál?


5 Hát ez eléggé hasonlít az egyik saját sztorimhoz. De ott meg az volt, hogy puhán próbáltam eljuttatni, hogy kedvelem de kb . ennyi. De nem nagyon vette a lapot.

2021. ápr. 16. 23:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt is az volt, hogy nem tudtam eldönteni, megkedvelt és azt akarja tudni én is, vagy, hogy csak kerülve meg akarja tudni, nem mentem-e túl messzire érzésileg.

De későbbi szavaiból meg tetteiből az utóbbi derült ki számomra.


#5

2021. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 mindenki hazudott mindenkinek :D
2021. ápr. 16. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát olyasmi. Legalábbis senki nem beszélt egyenesen. Meg is lett az eredménye...
2021. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Az a baj, hogy szex közben mondta ki először. Mármint, hogy szeret. És nézett rám, hogy mit szólok? Nagyon hülye helyzetbe hozott ezzel, mert mit lehet ilyenkor mondani, miközben épp benned van, mondtam volna azt, hogy én meg nem??? Úgy voltam vele, hogy mint embert szerettem, úgyhogy nem hazudtam akkorát az "én is"-el. Pedig azzal kezdtük, hogy nő létemre én csak szexet akartam, mert szerelmes voltam valaki másba és el akartam felejteni és ő ezt pontosan tudta. Mégis elkezdte ezt az érzelgős vonalat erőltetni és aztán, mivel szimpatikus volt, egy ideig reméltem, hogy bele fogok tudni szeretni. Aztán amikor már 5 percenként szerelmet vallott, kezdtem unni. Belevitt egy olyan színjátékba, amit sokáig nem bírtam. Nyilván megbántani nem akartam, elkezdtem játszani az általa elvárt szerepet, de ez egy óriási lufi volt, ami nagyon hamar kipukkant. Hazudtam magamnak is, neki is. Én az ilyesmit nem bírom sokáig. Életem végéig el tudok ücsörögni egy kihűlt kapcsolatban, ha közben önmagam lehetek és nem várják el tőlem a színházat, de hogy szerelmesen andalogjak valakivel, akibe nem vagyok szerelmes, azt 2 hónapnál tovább nem bírom.
2021. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!