Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha férfi sose mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfi sose mondja hogy szeret csak ha nő mondja akkor annyit mond rá hogy én is, akkor nem is érez semmit ? Csak udvariasságból mondja vagy mert nem akar megbántani?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Lehet. Tudod, minden ember más. Te biztos ismered ennél a két mondatnál jobban.
2020. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 ezek szerint nem ismeri elég jól...
2020. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg ő mondja először, ne siettesd, valakinek több idő kell ahhoz, hogy szerelmet valljon. Ha sokáig nem történik meg, akkor viszont lehet gondolkodni.
2020. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól jegyezd meg a tettek számítanak nem a szavak ha tesz érted akkor szeret nem anyagiakra gondoltam hanem a kedvedben jàr azon van hogy jól érezd magad boldog legyél hanyagolta a baràtokat miattad azt úgy is észre fogod venni , a szavak csalókàk mert ha dugni akar általában mindig szepeket mondanak amit hallani akarsz de nem fog tenni semmit tetekkel ja és ha te mondod neki mindig elfog menekülni mert a férfiak szeretik a kihivàst a kemény nőket meghódítani ha egy nyafka szejjjejjmetes leányka vagy aki koslat utànna hamar odébb al
2020. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férfiak legalább kétharmada ösztönösen tart minden spontán érzelem-kinyilvánítástól. Számukra a lelki élet feltárása a gyengeség jele, férfiatlan dolog, ciki. Az tehát, hogy a párod nem mondja spontán, hogy szeret, nem azt jelenti feltétlenül, hogy nem szeret; csak neki az efféle megnyilvánulás még szokatlan, furcsa. A szeretetnek egyébként a vallomásnál sokkal biztosabb jelei vannak: ha érzed például, hogy együtt örül veled a sikereidben, örömeidben, ha egyszerűen örül a létednek, segít, támogat, melletted áll, az már elég biztató e szempontból.
2020. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem ki is mutatja és mondani is szokta, de volt olyan barátom, aki sose mondta, egy idő után én se mondtam neki és idővel már nem is éreztem, hogy szeretne, nálam is elmúlt, érzelmileg 0 kapcsolat volt az, örülök, hogy a férjem ki meri mutatni és mondani, amit érez.
2020. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szeretetnyelve. Van, aki erre képes csak. Még mindig jobb, mint a semmi.
2020. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!