Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit duci nővel összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit duci nővel összejönnétek, akinek szép arca van és bevállalós az ágyban?

Figyelt kérdés
Személyisége is jó, és hamar le tud fogyni mert láttam 1-2 éves képeket. Tanácstalan vagyok, ha főként a szex miatt lennék vele az féregség lenne?

2021. márc. 7. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha hamar le tud fogyni, akkor hajrá, csinálja! Ha viszont csak a szája jár, akkor kamus. Kamuzni fog másban is.
2021. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Én egy ilyen lánnyal élek, és imádom őt!
2021. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

"Főként a szex miatt lennék vele az féregség lenne?"

- Nem, ha előre közlöd

2021. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha lekommunikálod vele, hogy nem vagy szerelmes, és mi a célod vele, akkor nem féregség. Ha az érzelmeivel játszol, akkor viszont nagyon az.
2021. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Igen, persze. :)
2021. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Én sem bizonygatom, hogy majd gazdag leszek, majd izmos leszek, majd stb...


Mindenki azt adja ismerkedéskor, amije éppen van. Ez hogy valaki gyorsan le tud fogyni semmit nem jelent, ha éppen most kövér.

2021. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre megbeszéled vele, ha megegyeztek, ha nem vered át, ha nem játszadozol vele, akkor elvileg nem gond! De ezt leginkább ő tudja megválaszolni!
2021. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Valaki árulja el végre: mi az a bevállalós?


Engedi popsiba, vagy mi?

2021. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha engedni kell popsiba, az már eleve gáz. Az nem egy kegy, hanem élvezet mindkét félnek,azoknak akik szeretik a szexuális életük szerves része, na mindegy.


Hiába bevallalos ha undorító hajtomeg baszkimm

2021. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert nem jön be a túlsúly.
2021. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!