Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene? Legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Legyek bevállalós és kockáztassak, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, sosem volt eddig párkapcsolatom. Sőt, semmit nem csináltam fiúval. Március óta beszélgetek chaten egy sráccal (20 éves, közös barátok által ismertem meg), eléggé "bejön". Ő velem ellentétben elég tapasztalt, több kapcsolata volt már és régebben szexmániás volt, ma már csak szimplán szereti. Azt mondja, hogy neki nincsenek érzelmei, a boldogság, szerelem felesleges és hogy ő csak kihasználja az embereket. De mostanában piszkál, hogy nem vagyok bevállalós, bátor és hogy annak kéne lennem. Mondtam, hogy szeretnék, viszont kapcsolatot azt nem, és kérdezte most is, hogy miért. Leírtam a félelmeimet, mire annyit írt, hogy természetes, hogy félek, mert még sosem volt kapcsolatom, meg hogy tuti belerázódnék. És hogyha szeretnék barátot, akkor tegyek érte, legyek határozott... Nem tudom, hogy ezt miért írta.

Esetleg arra céloz, hogy kezdeményezzek nála?

De miért én, mikor ő a tapasztalt?

Pld. úgy "direkt" sosem találkoztunk, pedig csütörtöktől vasárnapig/hétfőig itthon van (Pesten tanul). És beszélgetünk, "olyan" témákról is elég gyakran, de a találkozást sosem hozza fel...


2016. jún. 21. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg pl. odavan a pénzéért (ami amúgy a szüleié) és mondta múltkor is, hogy olyan nevetséges, mikor a buta plasztikp...csák meglátják az autóját, motorját, vagy a lakását és azonnal levakarhatatlanok lesznek, vagy csak előveszi előttük a pénztárcáját... Erre mondta, hogy engem ez nem igazán hoz lázba, mert nekem is van autóm, júliustól lakásom is lesz és azt sem szoktam elvárni, hogy bárhol más fizessen helyettem.

Erre azt írta, hogy "igaz, te nem is tartozol a buta lányok közé". Szóval néha tök kedves és aranyos és ezt nem tudom kezelni...

Nem az a tipikus "álompasi" kinézetű, de nekem nagyon tetszik. Csak ugye így a hetek, hónapok alatt jóban lettünk, kb egész nap beszélgetünk és ha elmondanám ezt neki, kikosarazna, akkor ugye ezek a napi dolgok is megszűnnének. De ott van azért a kíváncsibb énem, hogy esetleg több lehetne ebből.

2016. jún. 21. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:
a helyedben nem akarnék tőle semmit, nem tűnik túl stabilnak a személyisége... ha nem hívott talizni, nem kezdeményez, akkor valószínű semmit nem akar tőled....
2016. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra kellenél neki. Ha meg annyira menő, nehogy már neked kelljen érte teperni, meg hogy legyél bevállalósabb. Ha akar valamit, tegyen érte. De én a helyedben hanyagolnám. Akinek kellesz, az tesz érte.
2016. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jezusom, es te ezzel a szanalmas, kisgyerek pocshuszarral meg egyaltalan szoba allsz? :'D. En mar az irasod alapjan kirohogtem :'D. Ne idegesits, hogy neked ez a ferfi merceje. Egy anyuci penzevel hencego kispocsike.
2016. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!