Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ha kiderülne hogy a nő akivel ismerkedsz ennyire bevállalós?

Figyelt kérdés

A leányzó elárulta, hogy előző párjánál ő már csinálta hármasba és négyesbe is. Egyelőre nem tudom hova rakni a dolgot. Mert oké ez a múltja, ennyi. Viszont kicsit aggaszt is hogy mi van akkor ha majd felhozza nekem hogy ő megint szeretné négyesbe? Mert én nem akarom nézegetni hogy egy másik pasival van...

Ezt így mondtam is neki, hogy nem tudom mit reagálnék rá ha felhozná pont emiatt. Mert ki akarja ezt nézni?

Szerintetek agyaljak rajta? Vagy felesleges, mert lehet sose hozza fel?


2020. jún. 18. 07:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem engem is zavarna. Komoly kapcsolatot nem biztos, hogy el tudnék képzelni így.
2020. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Se komoly, se komolytalan kapcsolatot nem akarnék vele. Nem egyeznek a szexuális igényeink.
2020. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Fogd fel úgy mint egy nyitott kaput, legalább tudod hogy kapható az ilyesmire ha te is akarnád.
2020. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Az se biztos, hogy igazat mond, lehet azt hiszi, hogy kamuznia kell, hogy többre tartsd.
2020. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Én fosnék, hogy elkaphatok tőle valami nyavalyát.
2020. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tgt ***** válasza:
59%
Lehet, hogy kipróbálta, jó volt, túl van rajta, és már csak veled szeretne lenni kettesben. Kár lenne emiatt megszakítani a kapcsolatot, ha amúgy minden rendben van köztetek.
2020. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

nem azt mondta, hogy veled is akar ilyet, hanem hogy csinálta már korábban

szerintem ezt nagyon túlagyalod

mondhattad volna neki ott rögtön, hogy téged ez nem vonz és akár meg is kérdezhetted volna, hogy ő a jövőben még tervez e ilyet

komolyan nem értem, hogy ilyenkor miért gyakorin kell vergődni, mikor magától mesélt róla neked, biztos őszintén válaszolt volna, ha már alapvetően beszél róla

mit kell kombinálni

akivel ezt csinálta az valószínűleg alkalmas is volt erre, te láthatóan nem vagy az, akkor csak elkell mondanod, ő legalább őszinte volt, te pedig nem vagy

ne haragudj, de nagyon nem tudlak megérteni, hogy ezen problémázól, amikor ez egy baromi egyenes és őszinte beszélgetés lett volna, ha elmondtad volna neki a véleményedet, egyszerűen nem tehetsz róla, hogy nem erre gerjedsz

2020. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Nemm mindegy, hogy egymás után volt a múltjában 4 pasi vagy egyszerre dugták? Egyáltalán miért fontos, hogy mi volt?
2020. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Négyesnek az a lényege, ha nem akarod a másik palit nézni, akkor mögötted fog elhelyezkedni.

Nem ismerlek, nem tudom te mit preferálsz, részemről inkább a csajomat döngesse!

2020. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Ismerkedési szakaszban már erről beszél?Hát ez érdekes...Nő vagyok, de a helyedben ódzkodnék Tőle, főleg így,hogy Tőled ez nagyon távol áll.
2020. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!