Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor a szíved és az eszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a szíved és az eszed mást súgnak, mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 19:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor voltam boldog, amikor a szívemre hallgattam. Ennek ellenére döntöttem már a szívem ellen, 20 év telt el és most sem tudom biztosan, hogy jó döntés volt-e. Az észérvek azt mondják, hogy igen, jó döntés volt. De épp pár napja néztem rá Fb-on és megdöbbentő, milyen koravén és üres a tekintete. Mintha a saját nagypapám volna. A szörnyű az, hogy nem csak én látom így, volt aki odaírta a profilképéhez, hogy ő azért még emlékszik arra is, hogy tudott mosolyogni. Néha arra gondolok, ha akkor nem löktem volna el magamtól, másként alakult volna az életünk.


Most is hasonló helyzetben vagyok valaki mással.

A szívem csak Őt akarja és már túl régóta. Az eszem meg azt mondja, túl sok lenne az áldozat. Viszont soha nem láttam még igazán boldog embert, aki a szíve ellen ment volna. De van olyan is, amikor a szív kétfelé húz.

Nem tudom én se. Én jelen helyzetben inkább elengedem. Nem akarom tönkretenni.

2020. dec. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
En szeretek az eszemmel donteni, mert azt kesobb nem tudom megbanni. A dontes pillanataban rendelkezesre allo informaciok bitokaban, 100-bol 100* ugyanazt a dontest hoznam. Biztos volt olyan informacio, amit akkor nem ismertem, de donteni csak arrol lehet, amit tudsz. En nem szeretem a dontesekbe az erzelmeket belekeverni. Ha a szivem szerint dontenek, akkor kesobb vernem a fejem a falba, hogy tudtam, hogy ez lesz, megis belementem olyanba, amit az eszem ellenzett. Ilyet nem szeretnek atelni. A baratnom pont az ellenkezoje, erzelemvezerelt. Neki is kerek a vilag, mashogy dolgozza fel, ha nem jon ossze valami. Amugy szerintem pont ezert fontos a nok szamara, hogy a ferfi hatarozott es donteskepes legyen, mert sokszor atengedik a nagy dolgokban a dontest a ferfinak, talan jobban passzol a vilaghoz a racionalis megkozelites, kevesebb a csalodas.
2020. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!