Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig érdemes várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Beleszerettem néhány hónapja egy férfiba. Sajnos őt lelkileg megviselte az utolsó kapcsolata, szinte depressziós lett. Miután több hónapja beszélgettünk, találkoztunk, elmondtam mit érzek. Kedvel, de nem akar most szerelmes lenni, szinte tudatosan elnyomja ezt magában. Időt kért, hogy rendbe tegye magát, de nem tudta megmondani, hogy meddig fog ez tartani?


Lányok/nők! Ti meddig várnátok egy ilyen pasira? Törődik velem, sokat beszélünk, találkozunk, jól érezzük magunkat együtt, de ennyi egyelőre.


2020. szept. 20. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelmet nem lehet tudatosan elnyomni, csak az ex által okozott űrt akarja veled kitolteni... Bocsi
2020. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2-5 év, ha elmúlik neki, de élete végéig is eltarthat és egész életére visszavonulhat.

Nem érdemes várni. Visszatérni a gondolatra évek múlva érdemes.

2020. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne várj rá.
2020. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj jártam én is így... Felesleges ilyenre pazarolni az időt! Ne várj rá egy percet sem!


Egyébként csak tőled nem akar semmit sem!

2020. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne várj, tapasztalatból mondom.

Nekemis ugyanezt mondta a pasi, pedig én voltam a nagy szerelme, mégis visszament a mostani csajához.

Előadta, hogy idő kell neki, aztán kiderült, hogy semmit nem akart tőlem, hónapokat vártam rá, hátha..

Szóval ha megfogadod a tanácsomat, nem vársz egy pasira se! Amelyik azt mondja időt kér, az nem akar valójában semmit!

2020. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!