Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erdemes varni egy ferfira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes varni egy ferfira?

Figyelt kérdés

MEgismerkedtem januarba, (4 honapja) egy ferfival aki most jon ki a hazassagabol. Nem miattam, ugy talalkoztunk, hogy mar szetmentek a felesegevel kulon elnek, a valast inditjak.

Nincsennek kozos programok, estenkent talalkozunk, egyutt eszunk, egyutt vagyunk ugyis, aztan ennyi.

Viszont eleg mely beszelgeteseink is vannak, olyanokat mond az agyban, kepzeld el hamajd gyerekeink lesznek... ha osszehazasodunk.... stb...

Viszont nem akar kapcsoltban lenni. Ezert szinte minden alkalom utan tul hevultek rajtam az erzelmeim es mondtam, h akkor fejezzuk be, mert en viszont egy monogam kapcsolatra vagyom.

O meg azt akarja, hogy legyunk nyitottak, es folyamatosan izel mas lanyokkal, ami nekem faj! mert instabilla tesz. Kozben azt mondja, h nekem is megadja a szabadsagot, de nekem nem kell a szabadsag, nekem egy monogam kapcsolat kell !

Tudom, hogy meg a legelejen vagyunk, de en nekem vannak mar erzeseim. Ezert nem is tudom, h erdemes-e varni? Vagy pedig orokre ebben ragadok ???? Teljesen magamba merulok emiatt es zokogok.

Valaki volt mar hasonlo helyzetben?


2019. máj. 6. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem.Épp csak válik, szeretné a monogámia után élvezni az életet,szexelni úton útfélen.Keress olyat aki rád vágyik.
2019. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Ne várj rá, őt most gondolom kalandozás érdekli, nem a komoly kapcsolat, ha még épphogy csak most szállt ki a házasságából.
2019. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem érdemes várni. Valószínűleg a neje is amiatt válik tőle, hogy állandóan félredugott.
2019. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Es akkor hogy razzam le? akarhanyszor mondtam neki, h nem akarok vele talalkozni tobbet, folyamatosan addig zaklat, egy csomo dramaval, mig beadom a derekam :(

aztan tudja, h nekem vannak erzelmeim, tagadni sem tudom :(

azt mondta, h o nem tudja mit erez, probalja megfejteni,megh ne rohanjuk elore a kapcsolatban ... mivel eleg sokat utazik. tobbnyire mindig elmondja, hogyha egyutt volt vkiel... azt mondta, h az oszinteseggel epitjuk a kapcsolatot ! - de sztem meg bullshit !

Adjatok tanacsot, hogyan koptassam le, h ne bantsam meg, vagy majd lekopik magatok az ilyen? kb 6 szor dobtam ki, es tudom, h lehetne neki sok noje, tudja, h kell a nokkel beszelni...

2019. máj. 6. 23:05
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Egyszerű. Ne add be a derekad. Vagy ennyire jó a szex? Gondolj mindig arra, hogy vele nem lesz meg az álmod, egy nyugodt, elkötelezett, monogám párkapcsolat.

Légy következetes. Ha azt mondod, hogy befejezted vele, mert mások a céljaitok, akkor ne csinálj s3gget a szádból. Hidd el, találsz ennél sokkal jobbat!

2019. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

es mivan ha azert nem akar belemenni mert kell neki egy kis szabadsag? vagy annyira meg lett bantva az elozo kapcsolataban, h kell neki ido mire ujra megbizik vmiben.

tudom,h engem is tesztel vmilyen szinten.

vagy ennyire naiv vagyok ? tenyleg 6szor dobtam ki es azt mondhatta volna o is,h ok befejeztuk !

neki jobb a szex mint nekem... gondolom ilyen fuggosege alakult ki a jo szexre...

2019. máj. 6. 23:28
 7/15 Rockarc ***** válasza:
66%

Nem kell varni senkire. Aki nincs kesz egy uj kapcsolatra, az csak mergezi a masikat. Kihasznal. Probald meg magadban tudatositani ezt. Neki pont megvan minden, amit szeretne,es ez neki ez igy eleg is, evitzedekig tudna elvezni.


Nem, nem megvaltoztatni kell, hanem kidobni. A befolyasa ala kerultel, tord meg a kort.


43F

2019. máj. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk elég ramaty kamuduma, hogy így házasság úgy gyerekek, aztán beszámol neked arról, hogy mikor hentereg mással! Kidobnám a baromsagai miatt, ez nekem nem pálya! Ne erőltesse már a hülyeségeit rád, hogy legyünk nyitottak blabla.

Igen szabadságra van szüksége magyarán kurellni esz nélkül! Menjen és csinálja, de nélküled! Ez a dolog normális nőknek nem jön be. Nem csoda, hogy a felesége is válik tőle gondolj már bele.

És ne várj rá, ez változni nem fog.

2019. máj. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Hülyít és kihasznál, de azt lehet hülyíteni és kihasználni, aki hagyja magát.


Dobd ki.

2019. máj. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Ne várj rá, már így is túl sok időt vesztegettél erre a baromra.
2019. máj. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!