Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erdemes varni egy ferfira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes varni egy ferfira?

Figyelt kérdés

MEgismerkedtem januarba, (4 honapja) egy ferfival aki most jon ki a hazassagabol. Nem miattam, ugy talalkoztunk, hogy mar szetmentek a felesegevel kulon elnek, a valast inditjak.

Nincsennek kozos programok, estenkent talalkozunk, egyutt eszunk, egyutt vagyunk ugyis, aztan ennyi.

Viszont eleg mely beszelgeteseink is vannak, olyanokat mond az agyban, kepzeld el hamajd gyerekeink lesznek... ha osszehazasodunk.... stb...

Viszont nem akar kapcsoltban lenni. Ezert szinte minden alkalom utan tul hevultek rajtam az erzelmeim es mondtam, h akkor fejezzuk be, mert en viszont egy monogam kapcsolatra vagyom.

O meg azt akarja, hogy legyunk nyitottak, es folyamatosan izel mas lanyokkal, ami nekem faj! mert instabilla tesz. Kozben azt mondja, h nekem is megadja a szabadsagot, de nekem nem kell a szabadsag, nekem egy monogam kapcsolat kell !

Tudom, hogy meg a legelejen vagyunk, de en nekem vannak mar erzeseim. Ezert nem is tudom, h erdemes-e varni? Vagy pedig orokre ebben ragadok ???? Teljesen magamba merulok emiatt es zokogok.

Valaki volt mar hasonlo helyzetben?


2019. máj. 6. 22:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Neked komolyan nem egyertelmu, hogy ugyanezt a szart letolja meg rajtad kivul x nonek?
2019. máj. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! ;) akarhanyszor mondtam beki h legyen vege hagyjon beken , utana mentegetozott ramfogta, h en vagy a psycho... illetve egy kapcsolatot fel kell epitenj, nem lehet mindent egybol, de h ö milyen jol banik velem ad szabadsagot ! Kozben mentalisan tonkre megyek !. miert nem lehet caak elengedni ?! Mindegy csak nem valaszolok neki! .. koszonom mindenki valaszat 😘 Ti vagytok az en angyalaim 💕
2019. máj. 7. 07:41
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Ez a pasi csak kihasználja, hogy könnyen tud manipulálni. Pszichopata, most komolyan azt akarja neked beadni, hogy milyen jól bánik veled, mert te is félredughatsz, és az neki a kapcsolat felépítése, hogy hogy végigkeféli a fél világot?


A helyedben soha többet nem beszélnék vele és kérnék egy időpontot a nemibeteg gondozóba.

2019. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
es biztos, h nem fog megvaltozni? rajonni egyszer, h nem talal jobbat. ?
2019. máj. 7. 20:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Már miért ne találna jobbat? Mit gondolsz, te vagy a Nobel-díjas Palvin Barbi?
2019. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!