Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig érdemes várni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni egy férfire ha nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Nem vagyok közömbös számára, de nem nagyon férne bele most neki egy kapcsolat. Látom hogy vacillál. Fenntartja az ismeretséget de nem is mozdul előbbre. Azt még tudni kell róla hogy nehezen nyílik meg.

2019. márc. 26. 06:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mit tehetek hogy könnyebb legyen a döntése de elijeszteni nem akarom?
2019. márc. 26. 06:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Meddig érdemes várni? Szerintem semeddig. Saját magad hitegetese nagyon nem jó ötlet.


Mit jelent az hogy nem fér bele egy kapcsolat? Ha engem valaki igazán érdekel és megfogott benne valami akkor nyitok felé.


Ez olyan kamu dumának tűnik nekem. Tapasztalataim szerint, én nem várnék.

2019. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező:

Egy jó tanács, hagyd és szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Van más az életrében, erre az életemet teszem.

Nem te vagy a választott, téged csak pót vasnak tart a tűzben...

Erre mérget is vehetsz.

2019. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy van más az életében, de azt biztosan tudja, hogy a kérdezővel nem akar kezdeni.Csak fenntartja az érdeklődést, hogyha éppen nincs más, aki jó lesz unaloműzőnek vagy egotuningnak.

Én is előszeretettel hitegettem magam, fölösleges.

Keress olyat, aki nem gondolkodik, mert egyértelmű, hogy téged akar.

2019. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

-aki

#4 voltam

2019. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat utazik több hétre elmegy. Az eddigi kapcsolatai is ezért mentek zátonyra. Engem ez nem zavarna és azt hiszem csak ettől félt.
2019. márc. 26. 08:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ha felnőtt embeek akarnak valamit és akarják, hogy működjön, megoldják.
2019. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felesleges, voltam ilyen helyzetben. Évekig vártam őkelmére és hittem, hogy majd egyszer megküzd magával. Szerintem a mai napig várhatnék...
2019. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja..várunk, várunk, aztán pislogni nincs idő, arra eszmélünk, hogy egy másik nővel mosolyog a fotón, akivel szemben egy percig nem volt bizonytalan...
2019. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a többi lány is azt mondta az elején, hogy őket nem fogja zavarni a sok utazás, aztán mégis.
2019. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!