Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor a szíved és az eszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a szíved és az eszed mást súgnak, mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 19:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Érvek-ellenérvek csatája ez. Nekem is volt olyan, hogy a páromat hazugságon kaptam. Nagyon odavoltam érte, pedig még neki állt feljebb, hogy nem bízom benne és miért kérem számon rajta? Így még valahogy elnéztem, és kis mosolyszünet után folytattuk tovább, de hazugságai úgy dőltek össze mint a dominó, és ez miatt folyamatosan bizonytalanságban éltem, azon agyalva, hogy mikor lesz egy olyan hazugsága amivel engem is veszélybe sodor, így végül nehezen de az eszemre halgatva szakítottam vele.
2020. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
Hallgass a szívedre!
2020. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
Érzelmek idővel elmúlnak, de az ész érvek maradnak.
2020. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Miről van szó pontosan?
2020. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben. Inkább a józan ész.
2020. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Inkább az eszedre.
2020. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem a szivedre hallgatsz soha nem leszel igazan boldog
2020. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
Akármelyikre hallgat az ember vagy boldog lesz vagy nem. Ez nem olyan egyszerű hogy teljesen oda vagy valakiért és a szívedre kéne hallgatnod de közben meg lehet fájdalamas az egész. Ugyan ez igaz ha az eszedre hallgatsz akkor is fájdalmas lesz. Ez nem könnyű eset sajnos mindenkinek magának kell az ilyesmit megoldani. Tanácsot lehet adni de ha nagyon szereted azt az illetőt nehéz az eszedre hallgatni.
2020. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Mi a szituáció?

2020. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Arra hallgass amelyik több :)

Nos melyik több a szív vagy az ész neked ?

2020. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!