Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy külföldi fiúba, érdemes lenne reménykednem?

Figyelt kérdés

Online ismertem meg ezt a fiút, egy videojáték során. Egy szomszédos országban lakik. Rengeteget beszélgetünk, már videochateltünk is, szóval tudjuk mindketten, hogy néz ki a másik. Rohammentősként dolgozik, és minden nap vezetnie kell a munkája során. Vezetés közben fel szokott hívni, így van, hogy ha ideje engedi, majdnem egész nap telefonálunk. Nagyon-nagyon jól kijövünk, egy hihetetlenül édes srácról van szó. Kedves, vicces, okos, csak jókat tudok mondani róla. Van, hogy hajnalokig fenn maradunk és chatelünk. Többször is szóba jött már, hogy ha vége van ennek a járványidőszaknak és megnyílnak a határok, jó lenne találkozni (nemcsak kettesben, mert a barátaival is jóba vagyok, sokat szoktunk együtt játszani).

Normál esetben nem foglalkoznék ezzel, mert sosem hittem igazán a távkapcsolatokban, de ez most ilyen mindent elsöprő. Rengeteget beszélünk, ha nem ír, akkor is csak rá gondolok, és ha értesítés jön a telefonomra, már rohanok oda, hogy megnézzem, ő írt-e. Soha nem éreztem még ilyet, de hihetetlenül boldoggá tesz engem, hogy beszélünk, hogy ha rossz kedvem van, érdeklődik irántam, rögtön fel akar hívni. Sosem bánt még így velem férfi.

Viszont mindennek ellenére mégis bennem van, hogy lehet, hogy ő minden barátjával ilyen, esetleg egy nagyon jó barátjának tart, és csak én gondolok megint többet bele ebbe az egészbe. Néha el is szomorodom arra a gondolatra, hogy ez az érzés nem kölcsönös.

Harcolok is magammal, mert az egyik részem azt mondja, köztünk nem lehet semmi a távolság miatt, a másik viszont mindennél jobban szeretné ezt, hogy valóságossá váljon.

Nektek mi a véleményetek? Az elmondottak alapján szerintetek ő is hasonlóan érezhet irántam?


A válaszokat előre is köszönöm!

(Mindketten a huszas éveink első felében vagyunk.)



2020. nov. 14. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, ő is többet érez irántam
Nem, én csak barát vagyok neki
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs hogy beszolók, de amíg még nem történt semmi személyes kontaktus, addig nem lehet semmi "minden elsöprő" dologról beszélni... Telefonban és képernyőn keresztül sok mindent el lehet játszani. Mi az hogy még nem bánt így veled egyik férfi sem? Hogyan környörgöm? Nem mondott ennyire szépeket, és nem érdeklődött ennyire? Az hogy hogyan bánna veled, csak is élőben tudna megnyilvánulni, mert addig csak magamat tudom idézni... mondani bármit lehet.. és ilyen rövid ideig bárki el tudja játszani hogy Ő a legjobb.... Szerintem többet érez irántad mint barát, ha már ennyit beszéltek, de azért ne éld bele ennyire korán magad, hogy ebből aztán ki tudja mi lesz, hisz még nem is találkoztatok...
2020. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a találkozóig, meg amíg pár napot eltöltöttetek egymás társaságában, addig az ábrándok szövögetése nem kellene. Ha vágyaid nem teljesülnek, akkor majd rá leszel mérges valószínűleg, pedig ábrándokat te szőttél.
2020. nov. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van.
2020. nov. 15. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!