Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ilyen létezik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen létezik? Egy férfi elhagyja a párját, mert beleszeretett egy külföldi csajba, akivel 2 napja beszél?

Figyelt kérdés

Elhagyott engem 6 év után, 2 napja még elvileg szeretett... elkezdett chatelni valami csajjal, aki 1400 km-re lakik és elvileg már bele is zúgott.. csak képeken látta, de már fogná magát és repülni is hozzá..

ilyen létezik? teljesen kiégtem..ez annyira de annyira szíven ütött..


2014. jún. 15. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem 2 napos ismeretség.Ez csak duma.
2014. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Tudok én is ilyenről, bár ott 1 hónap alatt szakított a srác 3 év után a volt barátnőjével, és szintén távkapcsolatba (1500km) ment bele netes ismeretséggel. .

De ott már eleve voltak gondok a kapcsolatban, és nem először szakított az exszel....

2014. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Repüljön.Nyisd ki neki az ablakot.El ne hidd 2napja..ilyen csak a romantikus filmekbe van.Ennek van valami előzménye ami nem 2napos.Majd helyre jössz ne búslakodj.
2014. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
En harom het beszelgetes utan hagytam ott 12 ev utan az exem. Ez 2 es fel eve tortent, azota egyutt elunk, es a menyasszonya vagyok. 1300 km volt koztunk.
2014. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
kamu a 2 nap! már beszélt, sőt, szerintem találkozott is a csajjal, csak amíg nem lett komoly, addig megtartott téged is, amolyan "vésztartaléknak."
2014. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
Nem olyan biztos, hogy ez a jelenlegi "párja" valóban a párja....illetve ez a párja nem tesz meg mindent, hogy továbbra is vonzó és izgató legyen.....
2014. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
pedig 2 napja ismeri..tényleg..el sem bírom ezt hinni.
2014. jún. 15. 20:37
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
En 3 randi utan koltoztem 2500 km-t:) Mondjuk a volt parommal mar szakitottunk de van ilyen hogy szerelem elso latasra csak ritkan. Szemelyes talinal van ilyen de egy skyp-os randi utan nagyot bukhat az ember.
2014. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
én azt hittem, hogy ez csak ilyen fellángolás,hogy a csaj stílusa bejön neki, meg a kinézete, de csak egy elképzelt valaki.. de ezek szerint. teljesen letaglóztam,annyira de annyira,hogy le sem tudom írni.
2014. jún. 15. 20:45
 10/23 anonim ***** válasza:
Lehet,nem is az a csaj van a képeken,mint akibe a pasi beleesett,hanem kamu az egész.Várd ki a végét,lehet itt még pofára esés.
2014. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!